Melanże w ten weekend 8. – 10. września

Melanże w ten weekend: Co tydzień wybieramy dla Was 5 najciekawszych i najbardziej szalonych melanży w Warszawie.

1. BOOGIE NIGHTS | DISKOLLEKTIVE – szalona, piątkowa impreza z diskollektive. Tego wieczoru odpinamy wrotki w barStudio! Możecie się przebrać, ale nie musicie 🙂 Najważniejsze zadanie to tańczyć do rana!
Data: 8. września
Start:
22:00
Więcej info: FB EVENT

2. KOKAFELLAZ W POMOŚCIE –  piątek z KokaFellaz! Najlpsza dawka bitów i Waszych ulubionych kawałków w odjechanym wydaniu. Do tego pierwszoplanowy widok na rzekę, pyszne trunki i super atmosfera! Zagrają: Homer, Eklektik Selektah, Hardy + gość specjalny: Groovek.
Data: 8. września
Start: 22:00
Więcej info: FB EVENT


3. SUMMERTIME FLASHBACK W CUDZIE: HUBERT GRUPA – w Cudzie nad Wisłą jeszcze raz (może już ostatni!) będziecie mogli przypomnieć sobie najlepsze momenty mijającego lata! Za sterami imprezy pojawi się Hubert Grupa, dziennikarz muzyczny, były współredaktor portalu Brand New Anthem, a obecnie członek francuskiej redakcji Europavox.com, didżej w poznańskim kolektywie Être Kolektiv i współautor audycji Duszne Granie w radiu Afera. W sobotę zagra dla Was na żywo w Cudzie – wszyscy na parkiet!
Data: 9. września
Start: 20:00
Więcej info: FB EVENT


4. SILENT DISCO VS PORZĄDNE DZIEWCZYNY – w sobotnią wrześniową noc druga edycja Silent Disco w Prochowni.  Na miejscu dla tańczących będzie parkiet, słuchawki i dwa muzyczne kanały. Dwa bary, leżaki, trawka i klasyczny relaks w parku. Zagrają: Double Trouble, Ptaku z Porządne Dziewczyny + Vinylstealer.
Data: 9. sierpnia
Start: 21:00
Więcej info: FB EVENT

5. AMERICAN HOUSE PARTY – lato i sezon imprez plenerowych powoli dobiega końca, dlatego koniecznie chodźcie na ostatnią z Amerykańskich domówek tego roku w Iskrze! Lista fb do 24 wchodzi za darmo!
Data: 9. września
Start: 22:00
Więcej info: FB EVENT

Wszystkie grafiki pochodzą z wydarzeń na Facebooku

Zdjęcie wyróżniające: Pomost 511

 

 

 

O Autorze

Zostaw odpowiedź

Twój e-mail nie zostanie opublikowany