Jeśli jesteście fanami improwizacji, z pewnością dobrze znacie grupę Klancyk! Mamy dla Was dobrą wiadomość – w maju będziecie mogli wielokrotnie zobaczyć ich na scenie Klubu Komediowego! Sprawdźcie, co Was czeka!
12. maja o godzinie 20.00 do Klubu Komediowego powróci spektakl „7 łatwych utworów”. To przedstawienie związane z muzyką – każdą scenę rozpoczyna bowiem 30. sekundowy fragment muzyczny, proponowany przez publiczność. Przedstawienie składa się głównie ze scen dwuosobowych, które komediowość budują zgodnie z coraz popularniejszą w Warszawie zasadą Slow Impro.
19 maja o godzie 20.00 Klancyk ponownie w Klubie Komediowym! Tym razem grupa zagra jeden ze swoich najpopularniejszych formatów – „Zaburzone osobowości”. Jest to improwizowana opowieść o ludziach i ich dziwactwach. Każdy wieczór wypełnia się nowymi bohaterami, którzy powstają na oczach publiczności i nigdy już się nie powtórzą.
Tydzień później, 26. maja o 20.00, Klancyk zaprasza do Klubu Komediowego na wyjątkowe i absolutnie jednorazowe wydarzenie. „Dzień po dniu ręcznika, spektakl inspirowany Douglasem Adamsem”, czyli spektakl-hołd dla kultowego pisarza, autora m.in. serii „Autostopem przez galaktykę”.
W maju Klancyk zagra również po raz pierwszy w tym sezonie na Placu Zabaw nad Wisłą, gdzie zainauguruje cykl „Klancyk w sprawie”. Gościem pierwszego odcinka będzie Panoptykon – organizacja dbająca o nasze bezpieczeństwo w internecie. Cztery wieczory maja zapełnią również pisarze, z którymi improwizatorzy zagrają w ramach festiwalu literatury Apostrof.
Maj zapowiada się wesoło! Do zobaczenia!

O Autorze

Zostaw odpowiedź

Twój e-mail nie zostanie opublikowany