Home MiejscaKnajpy i kawiarnie PO KRAKOWIE CZAS NA WARSZAWĘ. MAREK KONDRAT OTWIERA BARaWINO W CENTRUM STOLICY!

PO KRAKOWIE CZAS NA WARSZAWĘ. MAREK KONDRAT OTWIERA BARaWINO W CENTRUM STOLICY!

by admin

Po Krakowie przyszedł czas na Warszawę. Popularny BARaWINO Marka Kondrata otworzył się również w Warszawie, w samym centrum. Czy powtórzy sukces krakowskiej knajpki?

Wnętrza BARaWINO przy Noakowskiego 16 zachęcają do długich wieczorów przy winie

BARaWINO w Warszawie W pięknym wnętrzu secesyjnej kamienicy z 1913 roku, w Warszawie, przy ul. Noakowskiego 16, Firma Kondrat Wina Wybrane otwiera bar winny BARaWINO. To miejsce inspirowane francuskim bar-à-vin, czyli winnym barem połączonym ze sklepem winiarskim. Będzie tu można spróbować win z zasobnej kolekcji Marka Kondrata, korzystając z pomocy wykwalifikowanych sommelierów lub obsługując się samemu z nowoczesnych dystrybutorów.

W BARaWINO w Warszawie będziemy też mogli co nieco przekąsić

Wino, przekąski i piękne wnętrza Będzie też jedzonko! Do win oferowane będą także drobne przekąski i dania. Ten unikalny lokal to idealne miejsce  dla wszystkich ceniących kameralną atmosferę, oryginalny wystrój i niepowtarzalny klimat, które bez wątpienia tworzą przepiękne wnętrza, łączące w sobie takie style jak art déco, secesja oraz modernizm.

Jest też w wystroju  i akcent typowo warszawski, co cieszy szczególnie mocno! Jedną ze ścian zdobi neon inspirowany twórczością Alfonsa Muchy, przedstawiający syrenkę wznoszącą kieliszek wina do toastu.

Można tutaj zarówno spędzić czas  ze znajomymi, jak i umówić się na spotkania biznesowe, na potrzeby których jest wyodrębniona osobna, klimatyzowana sala konferencyjna. Warszawski BARaWINO to także świetne miejsce na randki. Dźwięki bluesa, rythm&bluesa, soulu, smooth jazzu i  “dobrego popu” zachęcą pary do wyjścia na niewielki parkiet, inspirowany przedwojennymi dancingami.

Syrenka inspirowana twórczością Alfonsa Muchy to element BARaWINO bezpośrednio nawiązujący do Warszawy

– BARaWINO to przede wszystkim wina w doskonałej relacji jakości do ceny, ale także miejsce szkoleń z dziedziny wina, degustacji prowadzonych przez fachowców oraz zwykłych spotkań towarzyskich. Świetne położenie winiarni, przestronne i gustowne wnętrze oraz fachowa i miła obsługa zapewnią Państwu dobrze spędzony czas. Wino zasługuje na dobre miejsce. Mam nadzieję, że BARaWINO zyska Państwa przychylność – zaprasza do swojego nowego, warszawskiego lokalu Marek Kondrat.

BARaWINO ul. Noakowskiego 16 Godziny otwarcia: poniedziałek 0 środa, niedziela: 14.00 – 22.00 czwartek: 14.00 – 00.00 piątek – sobota: 14.00 – 1.00

You may also like