Wszędzie dobrze, ale w domu najlepiej… I to nie w byle jakim, a w domu rozwoju ence.pence. Już 17. marca, w godzinach od 10.00 do 18.00 odbędzie się otwarcie domu kultury i sali zabaw, mieszczącej się w samym sercu Sadyby, przy ulicy Morszyńskiej 19. Na wszystkich gości czekać będzie mnóstwo atrakcji, w tym zwiedzanie domu, zabawę w małpim gaju, zajęcia dla dzieci pod opieką animatorów, grę terenową (w wersji domowej) oraz poczęstunek dla dużych i małych pasibrzuchów.

ence.pence

ence.pence to unikalne połączenie domu kultury z nowoczesną salą zabaw. W pięknym, klimatycznym oraz doskonale skomunikowanym domu powstało miejsce, które w rodzinnej atmosferze ma rozwijać, uczyć i bawić. Pod czujnym okiem profesjonalnej kadry  w ence.pence będzie można skorzystać z szerokiego wachlarza zajęć edukacyjnych  i rozwojowych, zorganizować wymarzone urodziny i szaleć w małpim gaju pod okiem oddanych i doświadczonych animatorów. Strudzonym rodzicom, poza chwilą wytchnienia, dom oferuje zacisze strefy relaksu i pracy.

W dniu otwarcia będzie można zwiedzić tajemnicze zakamarki domu, porozmawiać z twórcami miejsca, uzyskać informacje o rozwojowych zajęciach i ich prowadzących, wybawić się podczas przygotowanych atrakcji oraz poczuć wyjątkową, domową atmosferę tego miejsca.

ence.pence to placówka szczególna, bowiem łączy w sobie ciepło i bezpieczeństwo rodzinnego domu z wesołym placem zabaw oraz swobodną, przyjemną edukacją dostosowaną do potrzeb dzieci w różnym wieku. W tematycznych pokojach oraz podczas innowacyjnych zajęć opiekunowie, w tym psycholodzy dziecięcy, będą budzić drzemiące w dzieciach talenty. W sali zabaw i sali multimedialnej zadbają o ich prawidłowy rozwój fizyczny, motoryczny i umysłowy.

Jednak nie samą nauką żyje dziecko. Razem z maluchami, animatorzy ence.pence będą wspólnie zakładać „gangi”, budować „bazy”, chować się na strychu i co najważniejsze, zawierać nowe przyjaźnie.

Prawdziwy dom nie obędzie się bez zadowolonych rodziców. Z myślą o nich ence.pence przygotowało bogatą ofertę zajęć, takich jak joga dla mam, dyżury certyfikowanej Douli, szkołę rodzenia, czy też warsztaty dietetyczne. Ponadto w specjalnie wyposażonej strefie SPA można oddać się relaksowi podczas masażu klasycznego, dla kobiet w ciąży lub fizjoterapii, wykonać profesjonalny manicure, makijaż dzienny, czy też wieczorowy.

ence.pence ma także coś dla tych bardziej zapracowanych rodziców. W sferze pracy, będą oni mogli zaszyć się z komputerem lub zorganizować profesjonalną telekonferencję  w przeznaczonym do tego meeting roomie.

W porze wiosenno-letniej do dyspozycji wszystkich gości dom rozwoju udostępnia przepiękny ogród, w którym z kawą w ręku można zanurzyć się w wygodnym fotelu i oddać lekturze bądź spod przymrużonych oczu obserwować rozbrykane pociechy.

Więcej informacji o domu rozwoju ence.pence znajduje się tutaj: www.encepence.waw.pl/

O Autorze

Zostaw odpowiedź

Twój e-mail nie zostanie opublikowany