Niespełna dwa tygodnie temu na mapie Warszawy pojawił się drugi już adres znanej miłośnikom dobrych koktajli i whisky sieci Coctail Bar Max & Dom Whisky. Najnowszy koktajl i whisky bar działa teraz również na ulicy Nowy Świat 32 (dawne H&M). Jest to piąta już lokalizacja w Polsce!


Lokal przy Nowym Świecie to 600 metrów kwadratowych wypełnionych 6000 butelek alkoholi z całego świata. Parter przeznaczony został na
część koktajlową, w której najbardziej uwagę przykuwa okrągły bar o wysokości 8 metrów i mieszczący się na dwóch kondygnacjach. Miłośnicy koktajl oprócz dobrze znanych Max-owych koktajli owocowych przygotowywanych ze świeżych, egzotycznych owoców znajdą również największy wybór alkoholi w Polsce, importowanych przez właścicieli z najdalszych zakątków świata. Pierwsze piętro kryje strefę Domu Whisky oferującą miłośnikom „wody życia” wybór z ponad 4000 butelek whisky/whiskey, w której pomocą oraz poradą służy Ambasador Whisky odziany w szkocki kilt. Nowością konceptu Coctail Bar Max & Dom Whisky jest ‘Cuban Room’ czyli strefa dla miłośników rumu i cygar.


Pod tym adresem mieści się również polska Ambasada Ardbega. Na otwarciu pojawiły się takie osobistości jak Ambasador Kuby wraz z małżonką czy Global Brand Ambassador szkockiej whisky Ardbeg – Hamish Torrie.


Tak jak w innych lokalach Coctail Max Bar nie znajdziecie tu menu, a koktajle przygotowywane są według indywidualnych preferencji odwiedzających miejsce gości.


Coctail Bar Max & Dom Whisky

ul. Nowy Świat 32
www.barmax.pl
Rezerwacje, tel. 0691-870-000
nowyswiat@barmax.pl
Czynne codziennie: 10:00 – 05:00

O Autorze

Zostaw odpowiedź

Twój e-mail nie zostanie opublikowany