Home MiejscaKnajpy i kawiarnie KOCHASZ PIZZĘ I NEGRONI? W ORBICIE SŁOŃCA WŁAŚNIE WYSTARTOWAŁ TYDZIEŃ Z NEGRONI!

KOCHASZ PIZZĘ I NEGRONI? W ORBICIE SŁOŃCA WŁAŚNIE WYSTARTOWAŁ TYDZIEŃ Z NEGRONI!

by admin

 

O nowej miejscówce, w której zjecie dobrą pizzę i napijecie się szprycerków, niedawno pisaliśmy W TYM ZESTAWIENIU. Teraz W Orbicie Słońca zaprasza na coś wyjątkowego! Jeżeli jesteś fanem pizzy i słynnego drineczka Negroni – czytaj dalej!

Negroni Week W Orbicie Słońca potrwa do 30 czerwca

Święto Negroni W Orbicie Słońca!
Negroni, czyli połączenie ginu, słodkiego wermutu i gorzkiego likieru, to drink, który podbił serca wielu koneserów dobrych smaków. Właśnie dla nich, ale też dla tych którzy swoje drinkowe horyzonty chcą poszerzać, W Orbicie Słońca przygotowało Negroni Week. 

Poza klasyczkiem, czekają też inne odsłony drina. Negroni Spaglaito to Campari, Wermuth i Prosecco

D0 30 czerwca będziecie mieli okazję, w pięknych wnętrzach i przyjemnym ogródku, będziecie mieli okazję spróbować klasycznego Negroni, ale też różnych, ciekawych jego wariacji. Niezmienna od 1860 r. receptura Campari pozwala barmanom na wyczarowanie nieoczywistych połączeń, żonglując jednocześnie założeniami Negroni: gin, wermut i Campari.

 

Spodziewajcie się orzeźwiających połączeń z owocami, stawiającą na nogi kawą, czy rozleniwiającym prosecco….pełna lista dostępnych wariacji przed nami!

Wnętrza knajpy W Orbicie Słońca zachęcają do biesiadowania i drinkowania

Negroni Week to także międzynarodowa inicjatywa charytatywna – W Orbicie Słońca biorąc udział w wydarzeniu dokłada swoją cegiełkę do wsparcia  finansowego psich seniorów, które pozostały bez opiekunów. Co Wy na to? 

 

Miejsce: W Orbicie Słońca Data: do 30 czerwca Wstęp Wolny
 

You may also like