Home MiejscaBary i puby LUNAPARK WJEŻDŻA NAD WISŁĘ! TA MIEJSCÓWKA MA SZANSĘ STAĆ SIĘ HITEM TEGO LATA!

LUNAPARK WJEŻDŻA NAD WISŁĘ! TA MIEJSCÓWKA MA SZANSĘ STAĆ SIĘ HITEM TEGO LATA!

by admin

Dwie klubokawiarnie, targ street foodowy i masa innych atrakcji w urokliwym sąsiedztwie Wisły. To właśnie Lunapark, plenerowy kompleks, który 7 czerwca otworzy się w Warszawie. Za nowym miejscem stoją twórcy Nocnego Marketu, klubów Hocki Klocki i Niebo, zlotu food trucków Żarcie na Kółkach i baru Warmut, a to świadczy o tym, że to miejsce nie może się nie udać!

Lunapark nad Wisłą Lunapark zajmie olbrzymi, zielony teren na prawym brzegu Wisły, przy Wale Miedzeszyńskim 407. Organizatorzy postanowili stworzyć tam wyjątkową przestrzeń o charakterze rozrywkowym, kulturalnym, gastronomicznym i rekreacyjnym. Miejsce, które ma być kwintesencją miejskich wakacji. Miejsce, w którym nikt nie będzie się nudził.

MINI MARKET pyszne jedzenie od najlepszych producentów

Street foodowa część Lunaparku i młodszy brat kultowego Nocnego Marketu, który od 4 sezonów karmi warszawskich foodies. Kilkanaście stoisk z pysznym jedzeniem to nie tylko znane restauracje, ale też miejskie klasyki: od hiszpańskiego i portugalskiego seafoodu, przez kuchnię meksykańską, węgierską i polską aż po burgery, pizzę z pieca opalanego drewnem i przysmaki kuchni azjatyckiej. 

Wśród wystawców znajdziecie m.in. SupperlardoLAS – Lokalna Atrakcja Stolicy GringoBarThe Cool Cat,  Vegan Langosze oraz  Dream Cream Lody Rzemieślnicze

Mini Market działać będzie w piątki (18.00 – 2.00), soboty (14.00 – 2.00) i niedziele (14.00 – 22.00), a od 13 czerwca również w czwartki w godzinach 18.00 – 2.00

HOCKI KLOCKI imprezownia, którą pokochali warszawiacy

Fot. Facebook/ Hocki Klocki Nad Wisłą

Po 5 sezonach na Bulwarze Flotylli Wiślanej, tego miejsca nie trzeba przedstawiać. Kolorowa klubokawiarnia z wielką figurką ludzika Lego na szczycie powraca, by znów bawić na całego! Plan na najbliższy weekend?

Piątek

● 22:00: Kotojeleń x Borucci (Rapperoni) x Zeppy Zep x Kuvau x Alex Köffer x Vinylstealer

Sobota

● 15:00-18:00 WARSZTATY DLA DZIECI – UPCYKLING/ZERO WASTE x Ethy

Na warsztatach najmłodsi będą mogli samodzielnie wykonać zabawki i instrumenty muzyczne.  Nauczą się nadawać nowe życie przedmiotom, dowiedzą się też, co to jest upcykling i bezodpadowy styl życia.

● 15:00-16:00 Joga z Yoga Republic

● 22:00: Afterparty po Sokół x PRO8L3M x Jetlagz x Oki – RHW Block Party DJ KEBS x Kfjatek x FALCON1

NIEDZIELA

● 16:00-20:00 Hocki Klocki by DANCING Międzypokoleniowy

Potańcówka z Dancingiem Międzypokoleniowym to wyjątkowy event dla przedstawicieli wszystkich generacji. Wiek nie gra tu roli, liczy się tylko dobra zabawa!

WATA CUKROWA klubokawiarnia w namiocie cyrkowym

Nowatorska klubokawiarnia zamknięta w prawdziwym namiocie cyrkowym. Połączenie najlepszej muzyki, pokazów i szalonego wystroju, zamieni każdą wizytę w widowiskowe przeżycie.

Piątek

● 22:00 Holiday 80 x Piotr Kasprowicz b2b Adam Obrębski (NBSE)

Pierwszy dzień otwarcia to odważne postawienie na eklektyzm i różne wizje muzyki klubowej. Za sprawą występów Holiday80 oraz premierowo – szefa wytwórni muzycznej Luzztro Records i 1/2 duetu PIUR – Kasprowicz b2b Adam Obrębski będzie można odbyć muzyczną podróż od disco i house’u w jego klasycznym ujęciu po uwielbiane przez wszystkich progresywne brzmienia. Wszyscy w/w artyści, wystąpili niedawno podczas izraelskiej trasy Radio Tel Aviv, dzieląc jedną scenę m.in z Magit Cacoon (Crosstown Rebels), Kadosh, Braunbeck (Watergate Club) czy Rising Dust.  

Sobota

● 22:00 DUSS x WEIKUM x Nowosad x NuCasa x Lulu Malina / powered by Pryzmat

Wieczór pod znakiem melodyjnej i energetycznej elektroniki od czołówki warszawskiej sceny klubowej. Występom didżejskim towarzyszyć będzie specjalny pokaz świetlny i audiowizualne show napędzane przez ekipę PRYZMAT-u. Kuratorzy wydarzeń z serii Pryzmat – Nowosad i NuCasa do wspólnej zabawy w magicznej Wacie Cukrowej zaprosili jednych z najbardziej doświadczonych artystów na polskiej scenie – duet DUSS, którzy wystąpili m.in podczas oficjalnego wydarzenia Cocoon obok Sven Väth, Joris Voorn czy André Galluzzi.

Wojtek i Sebastian konsekwentnie kroczą ścieżką obraną na początku kariery i właśnie za konsekwencje pokochała ich polska – i nie tylko – tkanka klubowa. Całości dopełni jedna z organizatorek Castle Rave, promotorka, osobowość, DJ’ka o niespożytych pokładach energii – LuLu Malina.

Niedziela

● 17:00 pokaz filmu “E.T.” dla całej rodziny

Pierwszy z cyklu seansów w namiocie cyrkowym. “E.T.” to porywająca, ponadczasowa historia dla widzów w każdym wieku, opowiadająca o niezapomnianej podróży zagubionego kosmity i jego przyjaźni z 10-letnim chłopcem.

LUNAPARK – EKO miejsce dla każdego To dopiero początek, a na całą wiosnę i lato, Lunapark przyszykował bogaty program darmowych wydarzeń kulturalnych, muzycznych, lifestyle’owych i sportowych. Zarówno aktywności dziennych, jak i wieczornych.

Poza klubokawiarniami i targiem kulinarnym, na terenie Lunaparku znajdować się będzie także strefa sportowa, a w niej m.in.: tor do skimboardu, ring bokserski, stół do ping-ponga i tor do mini golfa. Miejsce idealne do aktywnego spędzania czasu na świeżym powietrzu!

Warto także wspomnieć o rozwiązaniach proekologicznych w kompleksie. Organizatorzy postanowili wyeliminować plastik i każdy z wystawców Mini Marketu jest zobowiązany, aby korzystać wyłącznie z ekologicznych, biodegradowalnych opakowań i sztućców. Co więcej, wszystkie napoje serwowane na terenie Lunaparku będą podawane w kubkach zwrotnych, wielorazowego użytku i z papierowymi słomkami na życzenie.

LUNAPARK Data otwarcia: 7 czerwca Wstęp Wolny

You may also like