Każdego lata Klub Komediowy zamyka magiczną piwnicę przy Placu Zbawiciela i rozpoczyna podróże po całej Warszawie i reszcie Polski. Gdzie w najbliższych miesiącach spotkacie improwizatorów z warszawskiego Klubu? 

KOMEDIA W PLENERZE

Już czwarty rok z rzędu Klub Komediowy będzie obecny na Placu Zabaw nad Wisłą, gdzie w każdą środę i niedzielę o g. 19.00 wystawimy najpopularniejsze spektakle improwizowane. Fani Musicalu improwizowanego, dubbingów czy grupy teatralnej Klancyk nie będą zawiedzeni. Przypomnimy również formaty, które miały swoją premierę w mijającym sezonie i podbiły klubową widownię: Rozmowa o pracę, One night stand, Speed dating improwizowany czy All inclusive. Niespodzianką będzie towarzysząca wybranym przedstawieniom scenografia, którą przygotuje Centrum IKEA dla Firm. Zaaranżowana przestrzeń sceny – poza hasłami zaproponowanymi przez publiczność – będzie dodatkową inspiracją dla występujących aktorów. A komu wciąż mało impro, tego zapraszamy w wybrane poniedziałki o g. 20.00 do Prochowni Żoliborz.

Z kolei ci, którzy nie widzieli jeszcze najnowszej odsłony Klubowego wydawnictwa scenicznego pt. „Fabularny przewodnik po spędzaniu wolnego popołudnia“, mogą to nadrobić już 24 lipca w Pomoście 511 nad Wisłą. Spektakl w formie serii zagadkowych spotkań szuka odpowiedzi na najważniejsze pytanie współczesności: „Co by tu porobić?”.

SPEKTAKLE INSPIROWANE LITERATURĄ 

Klub Komediowy ruszy w Polskę wraz z letnim numerem kwartalnika „Przekrój”. Improwizatorzy razem z członkami redakcji odwiedzą zaprzyjaźnione klubokawiarnie w Bydgoszczy, Gdańsku i Koszalinie, gdzie – w oparciu o treści z „Przekroju” i anegdoty wydawnicze zagrają komediowy spektakl.

Miłośnicy twórczości Bolesława Leśmiana niech nie zapomną o dwóch wyjątkowych spektaklach w Muzeum POLIN. Twórczość poety zainspiruje nas do zagrania w serii scen oraz improwizowanych piosenek. Na Łące Leśmiana zobaczycoe: 23 lipca Wycieczki osobiste, a 13 sierpniaSzlagworty improwizowane z Noamem Zylberbergiem, dyrygentem Małej Orkiestry Dancingowej.

KLUB KOMEDIOWY NA OPEN’ERZE

Open’er to nie tylko muzyka. Na scenie zobaczycie równiez Klub Komediowy. 4, 5 i 7 lipca w Alterkinie wystąpią improwizatorzy grający, którzy zagrają spektakle: Muzyczny wieczór krótkich gier, Wideotekę nocnego człowieka oraz Dubbingi niszczą: musicale. Impro forever!

O Autorze

Zostaw odpowiedź

Twój e-mail nie zostanie opublikowany