Labour Cafe Deli & Co – Working,
ul. Tamka 49

image2 (2)

Wraz z upływem lat powstaje coraz więcej nowych stanowisk, które nie wymagają przebywania w biurze. Pracujecie zdalnie i przenosicie obowiązki zawodowe do Waszych domów? Taka opcja z pewnością ma wiele zalet, jednak istnieje ryzyko, że nawet nie zauważycie, kiedy Wasze domowe zacisze, przemieni się w biuro. Jak znaleźć złoty środek? Doskonałym rozwiązaniem będzie przestrzeń łącząca przyjemną kawiarnię z bezpłatnym i komfortowym miejscem do pracy.

W samym sercu Warszawy, nieopodal Akademii Muzycznej, znajduje się Labour Cafe. Założyciele kawiarni stworzyli lokal z myślą zarówno o freelancerach i startupowcach, jak i o wszystkich, którzy mają dość pracy w domu i szukają odpowiedniego miejsca do swobodnego wykonywać swojej pracy bez zbędnych opłat.

fef

Labour Cafe to idealna przestrzeń, w zaciszu której można spokojnie wypełniać swoje obowiązki. Małe stoliki są idealnie przystosowane do pracy przy laptopie, a duży stół pozwala na swobodną burzę mózgów w większej grupie, poprowadzenie warsztatów czy zorganizowanie szkoleń. Do dyspozycji Gości jest szybkie wi-fi, darmowa drukarka/xero/skaner, narzędzia do prezentacji, LCD, flipcharty  oraz gniazda do podłączenia laptopów.

rgr

Oczywiście, jak na dobrą kawiarnię przystało, Labour Cafe oferuje swoim Gościom również bogate menu. Podczas pracy można tu zjeść pożywne śniadanie, lekki lunch, sycącą kanapkę lub wyśmienity deser w towarzystwie pysznej, aromatycznej włoskiej kawy, serwowanej pod każdą postacią. Wszystkie posiłki oraz przeróżne świeże ciasta robione są na miejscu z najlepszej jakości składników.

12

Doskonała atmosfera, przyjazna przestrzeń oraz przemiła obsługa sprawiają, że Labour Cafe jest miejscem idealnym dla tych, którzy cenią sobie dobre
warunki do pracy oraz pyszne jedzenie.

 

Labour Cafe Deli & Co – Working
ul. Tamka 49,
www.labour.pl
tel. 22 416 91 50
FB: facebook.com/labourcafe/

O Autorze

Zostaw odpowiedź

Twój e-mail nie zostanie opublikowany