Home MiejscaA to ciekawe! WYSPA: WARSZTATY KOSMETYKÓW NATURALNYCH

WYSPA: WARSZTATY KOSMETYKÓW NATURALNYCH

by admin

warsztaty Pierwsze warsztaty tworzenia naturalnych kosmetyków w kawiarni Wyspa już 4. lutego! To wyjątkowa okazja do stworzenia kosmetyków własnoręcznie wykonanych z najlepszych, ekologicznych produktów. 

Warsztaty składają się z krótkiego wprowadzenia teoretycznego – wykład wprowadzający do świata kosmetyki naturalnej, prezentacji surowców do produkcji kosmetyków oraz części praktycznej. Podczas części praktycznej wykonacie 3 pełnowartościowe kosmetyki, które zabierzecie do domu! Będzie to krem ochronny, krem odżywczy oraz balsam do ust. Będziecie tworzyć z produktów; masło shea, olej kokosowy, masło kakaowe, oliwa , olej z czarnuszki, olej z ostropestu, olej z wiesiołka, maceraty ziołowe, wosk pszczeli, wit.E, hydrolaty ziołowe, olejki eteryczne… Dzięki warsztatom poznacie podstawowe przepisy na kosmetyki, zainspirujecie się i zobaczycie jakie to proste!

80ZŁ OSOBA Cena warsztatu obejmuje: • surowce i receptury do wykonania 3 kosmetyków i opakowania • wszystkie akcesoria potrzebne do pracy

Zapisy na warsztaty pod numerem : 790 87 87 07

Więcej info: FB EVENT

You may also like