Pomysły na Majówkę: Zostaliście w Warszawie na Majówkę? Strzał w dziesiątke! Nie dość, że pogoda dopisuje to jeszcze przygotowaliśmy dla Was zestawienie ciekawych, majówkowych, wydarzeń! Będzie się działo! 

 

1. MAJAMÓWKA 2018  – już jutro, w najcieplejszy dzień wiosny, wigilię majówki – poniedziałek – w Miami Wars otwarta zostanie najlepsza nadwiślańska strefęa gastro z Soul Food Koszyki, Tel Aviv Urban Food i Melody – Naturalne Lody.  Będzie się delektować, jeść, pić i pływać. Motorówkami, szkutami, statkami. Płynie też dobra muzyka, zieleni się trawka, a gdy w końcu zgaśnie już słońce, zapłoną ogniska. 
Data: 30. kwietnia – 6. maja
Start: 12.00
Więcej info: FB EVENT

2. NIEBIAŃSKA MAJÓWKA  – Piekło nad Niebem zaprasza na wyjątkową majówkę pod złotą kopułą! Cały tydzień przepełniony gorącą rozpustą! Czerwona kotara uchylana będzie codziennie o 19:00 – za nią panuje pełne przyzwolenie na to, by się nieco zapomnieć, zrelaksować i oczywiście potańczyć. Zagrają: Eltron (Ktoś Cie Kocha), Vinylstealer (Gin Platonic), GLASS Hunters, Komitet Obrony Disco Soundsystem (Kovvalsky & Pitti Schmitti)
Data: 30. kwietnia – 6. maja

Start: 19.00
Więcej info: FB EVENT

3. MAJÓWKA W AIOLI – #aiolifriends Wasze marzenia spełnią się w majówkę –  od 1. do 3. maja DRINK STRAWBERRY MARGARITA za 10 pln oraaaz PIZZA MARGHERITA za 10 pln. Warto było zostać na majówkę i wpaść do Aioli. Promocja obowiązuje od 12:00 aż do końca dnia!
Data: 1. – 3. maja
Start: 12.00
Więcej info: FB EVENT

4. MAJÓWKA Z ALPAKAMI – pamiętacie jeszcze nasz post o spacerujących Alpakach po Kabatach? 😉 Przypominamy! (TU) Jeśli jeszcze nie poznaliście tych uroczych zwierzaków to koniecznie zajrzyjcie do Ośrodka Koparka na Majówkę z Alpakami! Liczba miejsc jest ograniczona, więc kupujcie bilety czym prędzej!
Data:  3. maja
Start:  12.00
Więcej info: FB EVENT

5. MAJÓWKA W FEŚCIE – jak Majówka to oczywiście BBQ! Fest Port Czerniakowski zaprasza na wielkie siedmiodniowe święto wędzenia i grillowania. Każdego dnia czekać na Was będzie wyjątkowy wybór mięs i warzyw, które przygotują Nadwiślańscy Wędzarze. Pamiętajcie, że najlepiej zarezerwować wcześniej stolik! 
Data: 30. kwietnia – 6. maja
Start: 12.00
Więcej info: FB EVENT

Wszystkie grafiki pochodzą z wydarzeń na Facebooku.
Zdjęcie wyróżniające: Anton Lukashuk 

O Autorze

Zostaw odpowiedź

Twój e-mail nie zostanie opublikowany