Home WydarzeniaKulturalnie TARGI DESIGNU WZORY NA WIOSNĘ

TARGI DESIGNU WZORY NA WIOSNĘ

by admin

Wzory na wiosnę! Majowe WZORY to dwa dni targów w Domu Towarowym Bracia Jabłkowscy, które będą świetną, wiosenną okazją aby kupić piękne rzeczy do domu zaprojektowane przez młodych designerów i wyprodukowane przez polskich rzemieślników!

Będzie zielono!

Na Wzorach znajdziecie meble, ceramikę, grafiki, tekstylia, a także dekoracje i akcesoria – słowem wszystko, co potrzebne, aby mieszkało się pięknie i wygodnie. Jak zawsze na wiosnę – będzie zielono! My też kochamy rośliny – dlatego na wiosennej edycji zna-jdziecie wszystko co sprawi że Wasz dom zakwitnie! Na wiosennych Wzorach kupicie: rośliny na parapet, na balkon i do mini ogródków, doniczki, systemy i lasy w szkle.

Na stoisku Litograf będzie można samodzielnie nauczyć się drukować prosto ze świeżych roślin. To technika monotypii. Printami ozdobicie papier i zabierzecie go ze sobą. Spróbujecie także dru-ku na tkaninie.

Strefa Vintage

Vintage na Wzorach – to strefa na drugim piętrze, gdzie kupicie niepowtarzalne ubrania i przedmio-ty z minionych dekad od najlepszych polskich kolekcjonerów. W strefie vintage znajdziecie też dużo dobrej muzyki. Za strefę z najlepszymi winylami odpowiadał będzie znany i lubiany kolektyw Tysiące Winyli.

Strefa warsztatów

Na drugim piętrze odbędą się warsztaty organizowane przez Polskie Stowarzyszenie Zero Waste, które prężnie działa w zakresie minimalizowania odpadów. W sobotę i niedzielę od 15 do 19 za-praszamy na warsztat dzięki któremu dowiecie się jak szybko przerobić swoje ubrania dostoso-wując je do panujących trendów.

Niedziela 14.00 – Naturalne kosmetyki razem z So Fresh!

Dowiecie się jak rośliny służą naszej urodzie – warsztat z naturalnymi kosmetykami poprowadzą Ania Tabor i Agnieszka Małachowska.

Sobota 16.00 – Kasia Rodek opowie o swoim projekcie „ Słoik z lasem” .

Na pokazie pokaże jak można zamknąć las w butelce i opowie o pielęgnacji i utrzymaniu mikro-lasów. Po pokazie chętni mogą zostać na warsztacie który poprowadzi.

Na wzory wchodzimy bez biletów.

WZORY na wiosnę 2018 Data: 12. – 13. Maja Miejsce: Dom Towarowy Bracia Jabłkowscy, ul. Bracka 25 Godziny wydarzenia: 11.00 – 19.00

You may also like