Czegoś takiego jeszcze nie było! W Warszawie powstał escape room w wykorzystujący technologie Microsoft. W pokoju P@ssWord cała zabawa zaczyna się w momencie przekręcenia klucza w drzwiach, ale to coż zupełnie innego niż zwykły escape room. Dlaczego?

Escape Room VR – o co chodzi?
Śmiałkowie zamknięci w czterech ścianach mają godzinę na rozszyfrowanie hasła, ukrytego w gąszczu zagadek i mylnych wskazówek. W ich rozwiązaniu pomocne okażą się urządzenia i usługi Microsoft: Office 365 oraz Surface. 

W pokoju P@ssWord klucz do wyjścia tkwi w wykorzystaniu nowych technologii, takich jak rozmaite aplikacje dostępne w ramach Office. Po drodze na odwiedzających czeka również sporo gier zręcznościowych i… zaskoczeń. Złamanie ostatecznego hasła w pokoju P@ssWord nie jest bowiem tak łatwe, jak wydawałoby się na pierwszy rzut oka. Sam pokój kryje w sobie mnóstwo zagadek, schowanych pod feerią kolorów i barw.

Escape Roomy od dłuższego czasu zyskują popularność w całym kraju. Technologiczny escape room to coś, czego jeszcze nie było.Wybierzecie się?

Miejsce: P@ssWord (Dom Zagadek VR)
Adres: Zwrotnicza 6

O Autorze

Zostaw odpowiedź

Twój e-mail nie zostanie opublikowany