#WARSAWGIRL to cykl, w którym chcemy przedstawiać Wam dziewczyny tworzące ciekawe i kreatywne projekty w Warszawie. Co dwa tygodnie będziecie mogli przeczytać o dobrych rzeczach, za którymi stoją naprawdę fajne dziewczyny! Dziś z wielką radością przedstawiamy Wam Magdalenę Buczak, która stoi za innowacyjnymi targami konopnymi Kanaba Fair!

Kanaba Fair zapowiada się wspaniale! Powiedz – skąd, Twoim zdaniem, wziął się fenomen konopii?

Konopie to roślina, która jest znana od wieków. Nasi przodkowie uprawiali ją i wykorzystywali m.in. do produkcji ubrań, kosmetyków, jedzenia czy leków. Badania nad nimi wykazały szereg dobroczynnych właściwości na ciało człowieka, co sprawiło, że coraz więcej osób zaczęło się interesować tematem. Do tego dochodzą odwieczne pytania – czy marihuana to konopie. Naszą misją jest edukowanie ludzi i sprawienie by dostęp do produktów konopnych był powszechny. 
Ciężko było znaleźć wystawców? Wydaje się, że takie produkty na naszym rynku wciąż są dosyć niszowe?
Polski rynek jest całkiem płodny w temacie konopi. Mamy sporo wystawców, który produkują oleje CBD, kosmetyki czy jedzenie. Do tego dochodzą również nawozy, które sprawdzą się rownież przy uprawie warzyw. Będą też wystawcy, którzy produkują profesjonalne systemy do hodowli warzyw, czyli lampy oraz systemy nawadniające. Temat jest na prawdę bardzo szeroki i interesujący. Warto poznać naszych wystawców 🙂
Czy w Warszawie są jakieś konopne restauracje/sklepy z tego typu produktami, do których można zawitać na co dzień?
Oczywiście! W Warszawie powstała pierwsza knajpa Filip z Konopii. Dodatkowo znajdziesz tutaj min. Top-Growshop, czyli miejsce z produktami do uprawy. Nowe miejsca powstają jak grzyby po deszczu – będziemy informować w naszych social mediach o nowych miejscach wartych odwiedzenia!
Jakbyś miała wybrać jeden powód, aby odwiedzić Kanaba Fair, byłoby nim …
Poszerzanie wiedzy w zakresie konopnym oraz poznanie ludzi z pasją. Nasi wystawcy to ludzie, którzy mają szeroką wiedzę w zakresie tematyki konopnej, którą bardzo chętnie się dzielą. Muszę podać również drugi powód 🙂  świąteczne prezenty – inspiracji będzie sporo! 
Jeśli zainteresował Was temat targów konopnych, koniecznie wybierzcie się na Kanaba Fair, które odbędzie się w pierwszy weekend grudnia na Mińskiej 65! Będzie ciekawie!

O Autorze

Zostaw odpowiedź

Twój e-mail nie zostanie opublikowany