Święta są super, ale czasem mamy już dość gotowania i jedzenia świątecznych potraw i mamy ochotę po prostu odpocząć w przyjemnym miejscu. Wybraliśmy dla Was 5 knajp, w których możecie zjeść w świąteczne dni!

1. WARSZAWSKI SZNYT – pierwszego dnia Świąt restauracja będzie działać od godziny 15.00. Wspaniała lokalizacja pozwoli Wam na zjedzenie uroczego świątecznego obiadu z widokiem na Zamek Królewski.

2. IZUMI SUSHI BIAŁY KAMIEŃ – sushi w święta? Jeśli chodzi o sushi, to zawsze jesteśmy na tak! A Izumi Sushi jest przepyszne i przepiękne! Jeśli znudzi Wam się śledzik, wpadnijcie na inne rybki!

3. RÓŻANA – polskie smaki w przytulnych wnętrzach to doskonały pomysł na świąteczny obiad z rodziną lub przyjaciółmi. Nie będziecie żałować!

4. CAFE BRISTOL – trudno wyobrazić nam sobie bardziej klimatyczne miejsce na święta. Tutaj poczujecie prawdziwą gwiazdkową atmosferę a do tego zjecie cuuudowne dania!

5. N31 – restauracja Roberta Sowy jest otwarta całe święta. Zjecie tutaj świetne polskie jedzenie w nowoczesnej formie. Doskonała alternatywa dla wszystkich, którzy mają dość świątecznego gotowania!

 

Zdjęcia w tekście pochodzą z Facebookowych stron restauracji 
Zdjęcie wyróżniające: congerdesign

 

O Autorze

Zostaw odpowiedź

Twój e-mail nie zostanie opublikowany