ZNAMY MISTRZA POLSKI RED BULL 3STYLE: Polski finał prestiżowych zawodów DJskich Red Bull 3Style już za nami. W sobotę w warszawskim klubie Niebo zmierzyło się ze sobą 6 uczestników, którzy walczyli o tytuł Mistrza Polski Red Bull 3Style. Do walki stanęli: DJ 69BEATS, DJ DAAZ, DJ NOZ, DJ PRAKTYCZNA PANI, DJ KOSTEK oraz DJ GAFO. Najlepszym tego wieczoru okazał się DJ 69BEATS z Sopotu, który tym samym obronił tytuł Mistrza Polski Red Bull 3Style.

ZNAMY MISTRZA POLSKI RED BULL 3STYLE: Zawody Red Bull 3Style przyciągnęły wielu fanów najlepszej muzyki klubowej. Tegoroczny finał prestiżowych zawodów DJskich odbył się w Warszawie, w klubie Niebo. Roztańczony tłum wypełniający salę po brzegi, spektakularne wizualizacje, wysoka jakość nagłośnienia a przede wszystkim utalentowani zawodnicy i zagraniczni goście sprawili, że był to wyjątkowy wieczór. 

ZNAMY MISTRZA POLSKI RED BULL 3STYLE: Po wszystkich występach i gorącej debacie jury zdecydowało, że tytuł Mistrza Polski Red Bull 3 Style ponownie należy się DJowi 69BEATS. „Plecy mnie bolą, bo ciężkie to trofeum” – żartuje obrońca tytułu. „Dzisiaj czułem się na luzie, miałem kontakt z publiką i zdecydowanie grało mi się najlepiej ze wszystkich turniejów Red Bull 3Style, w których brałem udział.”- kontynuuje. Zgromadzona publiczność miała również okazję przekonać się o umiejętnościach, które doprowadziły na szczyt DJa PUFFY i DJa ESKEI83. Po zakończonych zawodach obydwaj zaprezentowali w swoich setach wysokie umiejętności techniczne jak i świetną, często zaskakującą, selekcję.„Nie byłbym w tym miejscu, w którym jestem, gdyby nie te zawody. Przez to że jestem częścią ekipy Red Bull3Style zacząłem więcej grać, występować za granicą” – stwierdził DJ DAZZ. Kolejną szansę o dołączenie do Mistrzów Świata Red Bull 3Style otrzymał DJ 69BEATS, który zmierzy się ze zwycięzcami z innych krajów, podczas globalnego finału zawodów. Po raz pierwszy odbędzie się on w Polsce, w lutym 2018 r. 

O Autorze

Zostaw odpowiedź

Twój e-mail nie zostanie opublikowany