CZARNA WODA: CZY CZARNE POTRAWY ZACHWYCĄ WARSZAWĘ? – Czarna Woda to nowa, zupełnie inna restauracja, w Warszawie. Co ją wyróżnia? Otóż – wszystkie napoje i potrawy w niej serwowane są … czarne! O co chodzi? Jak to możliwe? Już wyjaśniamy!

CZARNA WODA: CZY CZARNE POTRAWY ZACHWYCĄ WARSZAWĘ? NA CZYM POLEGA KONCEPCJA?

Zastanawiacie się pewnie jak to możliwe, że wszystko, co dostaniemy tu na talerzu i w szklance będzie czarne. Nic dziwnego, trzeba przyznać, że brzmi to dosyć zdumiewająco. Spieszymy jednak z wyjaśnieniami. W Czarnej Wodzie dominuje czarny, ponieważ zarówno potrawy, jak i napoje opierają się na aktywnym węglu! Dania, w których znajdzie się ten tajemniczy składnik są naturalne, a co najważniejsze posiadają właściwości oczyszczające. Co to oznacza w praktyce? Czarne jedzenie na kacu będzie nie tylko pyszne, ale też pomoże ci przeżyć dzień po grubym melanżu. 

Czarnina z kluskami lanymi

CZARNA WODA: CZY CZARNE POTRAWY ZACHWYCĄ WARSZAWĘ? CO ZJECIE W CZARNEJ WODZIE?

W Czarnej Wodzie zjecie potrawy streetfoodowe w nowym wydaniu. Wśród przystawek znajdziecie m.in. kaszankę z jabłkami, sumakiem i marmoladą z dzikiej róży, smażone fistaszki z tymiankiem i czarnuszką czy czarninę z kluskami lanymi! Brzmi nieźle a to dopiero początek! Na danie główne możecie zamówić pyszne burgery mięsne i wege (kanapka z palonym kalafiorem brzmi bosko!) oraz flat bread’y z dodatkami.

Last but not least – deser! Na zakończenie posiłku możecie odpłynąć czarną wodą w słodką podróż z lodami z palonego bakłażana, sosem chałwowym i borówkami. Tak – bakłażana! To nie pomyłka! Wszystko popijecie czarnym naparem albo czarną wodą albo drinem i czarny posiłek możecie uważać za kompletny!

W Warszawie co i rusz otwierają się nowe knajpy, jednak trzeba przyznać, że Czarna Woda wkroczyła na wyższy level, prezentując mieszkańcom stolicy coś, czego jeszcze nie było. Zaintrygowani? Przejdźcie na czarną stronę mocy!

Czarna Woda
ul. Bartoszewicza 3
Godziny Otwarcia
Poniedziałek – Czwartek, Niedziela: 12.00 – 23.00
Piątek – Sobota: 12.00 – 1.00
Kontakt: czarnawodabar@gmail.com

 

 

O Autorze

Zostaw odpowiedź

Twój e-mail nie zostanie opublikowany