Home WydarzeniaKulturalnie Bazar Różyckiego nowym miejscem spotkań?! Sprawdź, czym zaskoczy projekt OFF Brzeska

Bazar Różyckiego nowym miejscem spotkań?! Sprawdź, czym zaskoczy projekt OFF Brzeska

by Kasia

Już 7 maja na Brzeskiej 25 oficjalnie zostanie otwarta nowa przestrzeń gastronomiczna i kulturalna, która będzie żyła dzień i noc. Off Brzeska, to bazar i targowisko, jedzenie i picie, muzyka i kultura. Przez trzy dni w tygodniu będziecie mieli okazję zrobić zakupy u zaprzyjaźnionych dostawców, a w weekendy, targowisko zamieni się w miejsce pełne street foodu. Co jeszcze?

Bazar Różyckiego nowym place-to-be?! OFF Brzeska startuje już 7 maja

Wszyscy czekamy na eventy w plenerze!

Kto z nas nie czeka na powrót plenerowych wydarzeń! Lato, kiedy możemy spędzać z przyjaciółmi czas na zewnątrz, pooddychać świeżym powietrzem i zjeść coś dobrego to zawsze najlepszy czas. Dobra wiadomość jest taka, że ciepłe dni zbliżają się nieubłaganie i jedzenie przy domowym stole zamieni się na jedzenie w plenerze. I właśnie w tym czasie w Warszawie pojawi się nowe miejsce!

Już niebawem Bazar Różyckiego stanie się miejscem tłumnie odwiedzanym przez warszawiaków

Po praskiej stronie, na kultowym (350-letnim!) Bazarze Różyckiego powstaje nowa przestrzeń gastronomiczno-kulturalna – OFF Brzeska.

Nowe życie Bazaru Różyckiego

OFF Brzeska to nowa odsłona kultowego Bazaru na Różycu. Możecie być pewni, że w tym miejscu nuda nie ma racji bytu. To właśnie tutaj będzie można nabyć ekologiczne produkty od zaprzyjaźnionych dostawców – warzywa, owoce, jajka, sery regionalne, naturalne syropy, oleje tłoczone i wiele innych pyszności.

W weekendowe wieczory natomiast, targowisko zamieni się w plac zapełniony kuchnią z różnych zakątków świata. Jedno jest pewne – miejsce z taką historią nie może zostać zapomniane, dlatego organizatorzy chcą by nabrało zupełnie nowego, kolorowego charakteru. Stęskniliście się za jedzeniem z ulubionych restauracji? Bez obaw! OFF BRZESKA, będzie przepełniona jedzeniem z najlepszych knajp w mieście. Cały koncept przypomina nieco Nocny Market, który warszawiacy pokochali przecież wyjątkowo mocno! 

Wielkie otwarcie projektu OFF Brzeska już 7 maja!

Znajdziecie tutaj ulubione przysmaki – od kuchni meksykańskiej, przez różne odsłony smaków Azji i soczystego BBQ, aż po owoce morza. Jedno jest pewne! To będzie mała, warszawska namiastka podróży i  wyczekiwanych wakacji.

Oprócz kuchni z różnych zakątków świata, zjecie tutaj także klasyki, które królowały kilkadziesiąt lat temu. Nie zabraknie słynnych pyz z Różyca, flaków czy po prostu prawdziwej golonki. Na zewnątrz będzie stał bar z orzeźwiającym piwkiem, koktajlami, za którym tak bardzo wszyscy tęsknimy. 

Wśród wystawców znajdą się takie restauracje jak: Shoku, Tel Aviv, Pyzy z Różyca, BBQ Bar czy Umamitu. Szczegółowa lista wystawców będzie dostępna na kanałach Social Media OFF Brzeska, więc śledźcie je czujnie.

Takiego miejsca na Pradze jeszcze nie było – będzie nowocześnie, kolorowo i klimatycznie! Nowa odsłona Różyca będzie miejscem, na którym po prostu chce się bywać.

Jestem restauratorem i chcesz dołączyć do OFF Brzeska? Wyślij wiadomość na offbrzeska.gastro@gmail.com.

OFF Brzeska
Oficjalne otwarcie: weekend 7 -9 maja 2021
Adres: ul. Brzeska 25

You may also like