Home MiejscaA to ciekawe! Świąteczne śniadanie z warszawskich restauracji. Poznaj ofertę Aoili, Sing Sing i Banjaluki

Świąteczne śniadanie z warszawskich restauracji. Poznaj ofertę Aoili, Sing Sing i Banjaluki

by Kasia

Najbliższa Wielkanoc prawdopodobnie będzie podobna do poprzedniej – spędzimy ją w domach, często rezygnując z rodzinnych spotkań ze względu na bezpieczeństwo. Wciąż możemy natomiast wspierać restauracje, zaoszczędzić czas i nerwy. Zobacz, jakie propozycje na wielkanocne śniadanie mają Aioli, Banjaluka i Sing Sing!

Zamów świąteczne śniadanie z Aioli, Sing Sing i Banjaluki

Wielkanocne śniadanie z ulubionymi knajpkami

Wspomniane restauracje połączyły siły i stworzyły wspólną ofertę na wielkanocne śniadanie. Jak to wygląda? Do wyboru macie box śniadaniowy dla 4 osób w cenie 160 zł lub produkty na wagę, takie jak pasta jajeczna z kultowym sosem Aioli, hummusy, ćwikłę, jajka faszerowane, barszcz biały z kiełbasą, karkówkę, pasztet z soczewicy, sos Aioli, sałatka jarzynowa i wiele innych! A do każdego boxa czeka na Was Coca Cola w prezencie.

Taki box wystarczy na kilka śniadań i wystarczy Wam na kilka dni! Nie będziecie musieli gotować, tracić czasu i energii na przygotowania. To sytuacja win-win – możecie pomóc restauracjom i sobie samym! Co Wy na to? Świąteczne boxy możecie zamawiać do 29 marca za pośrednictwem maila: boxy@instynkt.com.pl!

Pełna oferta wielkanocna

Wielkanocne śniadanie – oto menu przygotowane przez Aioli, Sing Sing i Banjalukę

You may also like