Home MiejscaA to ciekawe! KLUB KOMEDIOWY WRACA! JAK BĘDĄ WYGLĄDAĆ SPEKTAKLE PO LOCKDOWNIE?

KLUB KOMEDIOWY WRACA! JAK BĘDĄ WYGLĄDAĆ SPEKTAKLE PO LOCKDOWNIE?

by Kasia
Klub Komediowy powraca! Kolejne obostrzenia zostają zniesione! Od 12. lutego możemy wreszcie ponownie zasiąść na widowniach kin i teatrów. 12 lutego odbędzie się też pierwszy po dłuższej przerwie spektakl na żywo w Klubie Komediowym! Jak to będzie wyglądać?

Klub Komediowy ponownie otwiera się dla widowni 12 lutego!

Klub Komediowy wraca po lockdownie – zadaliśmy improwizatorom kilka pytań!
Warsawholic: 12 lutego wracacie po lockdownie. Jak będą teraz wyglądały spektakle w Klubie?

Od 12 lutego Klub Komediowy otwiera piwnicę przy pl. Zbawiciela w Warszawie, gdzie po dłuższej przerwie będzie ponownie grał spektakle na żywo z udziałem widowni! A dokładnie 50% widowni, gdyż zgodnie z bieżącymi obostrzeniami teatry mogą udostępnić połowę miejsc na sali. My należymy do tych ludzi, dla których widownia jest zawsze do połowy pełna i już nie możemy się doczekać spotkania z publicznością.

Uczestnicy wydarzeń nadal są zobowiązani do przestrzegania zasad reżimu sanitarnego, takich jak: utrzymywanie zalecanych odległości między siedzeniami (zgodnie z ich rozstawieniem), zakrywanie nosa i ust podczas spektaklu oraz dezynfekcja rąk (przy wejściu i w łazienkach będą dostępne płyny antybakteryjne).

Klub Komediowy powraca – tęskniliście?

Czy otwarcie oznacza, że spektakle on-line znikną czy jednak będziecie kontynuować lockdownową tradycję? 

Spektakle on-line na pewno zostaną z nami na dłużej, a najbliższe miesiące zapowiadają się pod tym kątem bardzo ciekawie!  Na wirtualnych deskach Klubu zagoszczą wkrótce Majka Jeżowska, Mateusz Damięcki i Stanisław Soyka!

Planujemy też kolejne autorskie formaty komediowych programów online, które widzowie będą mogli obejrzeć w opcji VOD. Spektakle te będą zróżnicowane pod kątem formy    widzowie mogą się spodziewać quizów (już 13 lutego premiera przedwalentynkowego quizu pt. „Miłość ci wszystko wypaczy”), reportażowo-felietonistycznych podsumowań mijającego miesiąca czy telegier.

Pomysł na przedwalentynkową sobotę? Spektakl on-linew Klubie Komediowym!

Ponownie otwarcie zostało ogłoszone w rządowym stylu – NAGLE. Pracowaliście nad nowymi projektami?

Na wieść o odmrożeniu teatrów w pierwszym, entyzjastycznym odruchu postanowiliśmy przywołać na scenę dawno niegrane, a lubiane przez widzów spektakle, m.in. „Sufin/Młynarski: Rzeczy, których nie mówię swojemu terapeucie”, „Tinder impro party” czy „Musical improwizowany”.

Niemniej, gdy tylko sytuacja teatrów się ustabilizuje, z pewnością wprowadzimy do repertuaru „stacjonarnego” kolejne nowości, tak jak to robiliśmy przed lockdownem.

Z newsów: 20 lutego zapraszamy na 7 urodziny Klubu Komediowego. Co prawda spektakl będzie zagrany online, ale za to widzowie będą mogli zasiąść przed ekranami laptopów i smartfonów w najbardziej eleganckich dresach, jakie mają w szafie!

Zdjęcie wyróżniające: Grzegorz Woś

You may also like