Home Miejsca Najlepsze restauracje w Twoim domu! Weź udział w Delivery Week i #wspierajgastro!

Najlepsze restauracje w Twoim domu! Weź udział w Delivery Week i #wspierajgastro!

by Kasia

Restauracje wciąż zamknięte, ale to nie oznacza, że wciąż nie możemy próbować pyszności z warszawskich knajp! Rusza kolejna edycja Delivery Week, która potrwa aż do… odwołania! Na czym polega ten wyjątkowy, ze względu na sytuację, festiwal?  

Delivery Week na ratunek restauracjom – jak to działa?

Festiwal ma na celu pomóc branży gastro przeżyć ten ciężki czas, a w tym momencie jedyną opcją jest zamawianie na wynos – z odbiorem własnym bądź dowozem.

Delivery Week jesienią 2020 w Warszawie

W ramach Delivery Week 2 w specjalnej cenie 39 zł można zamówić dwudaniowe domowe doświadczenie restauracyjne. Nowością tegorocznej edycji Festiwalu są restauracje uczestniczące w Fine Dining Week – za wyjątkowe, dwudaniowe doświadczenie zapłacimy jedyne 59 zł.

Do wyboru są dania wegetariańskie, wegańskie, rybne, a także menu mięsne.  Zamówienia można składać online najpóźniej dzień wcześniej – do godziny 23.00 na następny dzień i kolejne.

W Warszawie w Delivery Week udział bierze ponad 50 restauracji!

Na stronie festiwalu wybiera się i opłaca liczbę zestawów festiwalowych oraz termin i godzinę dostawy (między 12.00 a 21.30). Festiwal pozostaje wierny filozofii #SzanujJedzenie. Dzięki wcześniejszemu wyborowi menu przy dokonywaniu rezerwacji online, marnowana żywność w restauracjach ograniczona jest do minimum.

Festiwal to świetna okazja by spróbować restauracji, których jeszcze nie znamy!

Wśród ponad 50. restauracji, które biorą udział w warszawskiej edycji Festiwalu są m.in. Rest.Baczyńskich, Belvedere, Bottega Napoli, Dos Tacos czy Zielnik

Higiena to podstawa

Bezpieczeństwo Gości jest priorytetem. Dlatego proces przygotowania i dostawy dań poddany został ostrym zaleceniom sanitarno-epidemiologicznym. Według zaleceń, jedzenie ma być przygotowywane w maskach i rękawiczkach, strefy dostaw nie mogą się przenikać, a Dostawcy muszą dezynfekować ręce i pojazdy. Odbiór własny lub dostawa odbywają się bezkontaktowo.

Prezenty od Przyjaciół Festiwalu

Wsparcie dla restauracji przekazała w tej edycji marka Coca-Cola. Do zamówienia realizowanego w ramach Delivery Week, każdy Gość otrzyma w prezencie puszkę 0,33l Coca-Coli Zero (od 25 listopada). A co najfajniejsze – razem z potwierdzeniem rezerwacji otrzyma unikalnego e-booka “Najlepsze PRZEPISY najlepszych RESTAURACJI”! 

You may also like