Home MiejscaA to ciekawe! Ostatni weekend na Nocnym! To już ostatnia szansa, żeby odwiedzić Nocny Market na Głównym

Ostatni weekend na Nocnym! To już ostatnia szansa, żeby odwiedzić Nocny Market na Głównym

by Kasia
To już ostatni weekend na Nocnym Markecie przy Towarowej. Po pięciu pysznych latach, nadchodzi pora, by pożegnać perony pełne street food’u. Wpadniecie pożegnać Nocny?

Nocny Market – zajrzyj na ostatni weekend 9 – 11 października

Nocny Market – ostatni weekend na Głównym
To już pięć lat, odkąd Nocny Market otworzył się i karmi miłośników wyjątkowych doznań kulinarnych. Niebanalną przestrzeń wypełnioną kuchnią z całego świata, punktami miejskich usług czy wystawami sztuki, odwiedzały co weekend tysiące gości w każdym wieku.
To właśnie za sprawą Nocnego Marketu, pierwszej tego typu inicjatywy gastronomicznej w Polsce, uśpione perony dworca Warszawa Główna Osobowa zyskały nowe życie. Każda podróż dobiega niestety kiedyś końca – ten kulinarny pociąg ostatni raz w tym sezonie zatrzyma się pod adresem Towarowa 3 w nadchodzący weekend.


Nie tylko jedzenie, ale i muzyka na żywo
Od 9 października macie szansę spędzi  ostatnie trzy wieczory na Głównym. Wpadajcie na ostatnie toasty i smaczne street foodowe kolacje pod neonami! Będzie też coś ekstra!

Weekendy na Nocnym to wspomnienie wakacji. Nie zapominajcie jednak o bezpieczeństwie!!!

W ostatnią sobotę będzie muzyczny live act przy saksofonie MJ.SAX i wokalu K-LEAH – otwierali z nami 5 sezon i z nami go zamkną! Oprócz nich zagrają również: WEIKUM, JERRY M, KOVI, MAJOR F.


Nocny Market a żółta strefa
Nocny, jako targ, może funkcjonować, będąc w Żółtej Strefie. Organizatorzy zapewniają jednak, że będą respektować wszelkie zasady, które mają zapewnić odwiedzającym bezpieczeństwo. Ilość ludzi będzie kontrolowana, przed wejściem mierzona będzie temperatura, a przed zajęciem stolika OBOWIĄZKOWE będzie noszenie maseczki.
To miejsce jest super, zadbajmy wspólnie, by czuć się tam bezpiecznie!


Nocny Market
ul. Towarowa 3

Godziny otwarcia:
Piątek – Sobota: 17.00 – 1.00
Niedziela: 16.00 – 23.00

You may also like