Home WydarzeniaKoncerty Muzyka i drinki nad basenem w sercu miasta? Kultowy klub świętuje w weekend siódme urodziny!

Muzyka i drinki nad basenem w sercu miasta? Kultowy klub świętuje w weekend siódme urodziny!

by Kasia
Są takie miejsca, bez których dziś już trudno wyobrazić sobie rozrywkową mapę Warszawy. Jednym z nich, bez wątpienia, jest Iskra Pole Mokotowskie. Miejsce z pięknym ogrodem ( i basenem!), w którym możemy przyjemnie spędzić czas z przyjaciółmi, przy dźwiękach najlepszej muzyki! 10 lipca ISKRA świętuje 7. urodziny!

Iskra Pole Mokotowskie obchodzi 10 lipca siódme urodziny

Ikra Pole Mokotowskie – 7 urodziny. Trochę historii

 

Początki miejsca, w którym znajduje się Iskra, sięgają połowy lat 70., kiedy to w budynku mieściła się przepompownia wody dla położonych nieopodal basenów miejskich. Te baseny były kiedyś miejscem spotkań wielu Warszawiaków, popytajcie swoich rodziców i dziadków, ja słyszałam o tym miejscu masę historii!

 Dziś Iskra to już coś zupełnie innego –  klub i zamknięty ogród z basenem, w którym niejeden z nas bawił się podczas weekendowych (i nie tylko) wydarzeń.

Iskra Pole Mokotowskie to miejsce w Warszawie, w którym możesz zrelaksować się nad basenem

Klub Iskra Pole Mokotowskie już od siedmiu lat zapewnia nam dużo rozrywki. Mowa tu nie tylko o szalonych imprezach (które dziś, w dobie pandemii wyglądają nieco spokojniej z oczywistych względów), ale również o wspaniałych wydarzeniach muzycznych, stand-upach, targach jedzeniowych i wielu, wielu innych. 

To miejsce, które wieczorami przyciąga rzesze młodych ludzi, ale w ciągu dnia jest też otwarte na całe rodziny! Możecie tu czilować na leżaczkach, popijając drinki i pałaszując pyszności z tutejszej kuchni.

Ikra Pole Mokotowskie – 7 urodziny. Co będzie się działo

Iskra, co roku proponuje nam coraz to nowsze rozrywki, dzięki czemu latem nie daje nam się nudzić. W najbliższy piątek, 10. lipca, klub świętuje 7. już urodziny, na które liczne przybycie będzie super opcją, by podziękować za ostatnie wspólne lata!

Tego wieczora o Wasz dobry nastrój zadbają LuLu Malina, Mr. Lex i Tenes. Możecie być więc pewni, że muzyka towarzysząca Wam przez całą noc będzie na najwyższym poziomie!

Iskra Pole Mokotowskie
Siódme Urodziny
Data: 10 lipca
Wejście: 20 zł


 

You may also like