Home MiejscaA to ciekawe! Kino plenerowe, najlepszy stand-up i duuużo muzyki! Wolność nad Wisłą to masa rozrywki nad Wisłą!

Kino plenerowe, najlepszy stand-up i duuużo muzyki! Wolność nad Wisłą to masa rozrywki nad Wisłą!

by Kasia
Wolność, czyli nowy nadwiślański koncept, o którym już Wam wspominałam rusza z cotygodniowymi wydarzeniami! Od wtorku do niedzieli organizatorzy przygotowali aż sześć cykli w których skład wejdą stand upy, kino letnie oraz cykle muzyczne. Wstęp na wszystkie wydarzenia jest BEZPŁATNY.

Wolność nad Wisłą uruchamia nowy, tygodniowy cykl wydarzeń!

Wolność nad Wisłą – kino letnie, muzyka i stand-upy

Przez cały sezon, sześć dni w tygodniu – od wtorku do niedzieli-  organizatorzy Wolności zaplanowali cykle tematycznych eventów. 

W każdy wtorek będziecie mogli cieszyć się najlepszymi stand-upami, które pozwolą się wyluzować i złapać trochę dystansu. Środy to z kolei wkroczenie w świat filmu. Najlepsze obrazy, nad Wisłą, pod gołym niebem – brzmi cudownie, prawda?

Czwartki, piątki i soboty to już czas, który Wolność odda muzyce. Techno, latino, rap – każdy z Was znajdzie coś dla siebie.  A niedziela? No cóż niedziela to oczywiście czas czilu, dlatego w ostatnim dniu tygodnia w Wolności czeka na Was spokojna, wakacyjna muzyką w tle, która poprawi Wam nastroje przed nadchodzącym poniedziałkiem.

Wolność – będzie też coś dla fanów mody!

Kochasz modę vintage? Idealnie – w Wolnśsci, w weekendy pojawiać się będą  vintage pop – upy z najciekawszymi, modowymi perełkami. Przez cały sezon amatorzy zero waste oraz prawdziwych retro skarbów będą mieli okazję poszerzyć kolekcję ubrań i dodatków o zdobycze od vintage wystawców.

Wolność to miejsce super zabawy nad Wisłą

Wolność – PLAN TYGODNIA
  • wtorki – “Stand-up na wolności” – godz. 20:00
  • środy – “Kino na wolności” – godz. 20:00
  • czwartki – “Czwar – tech” – godz. 21:00
  • piątki – “Viva! Latino” – godz. 21:00
  • soboty – “Łap rap” – godz. 21:00
  • niedziele – “Sunday chill”

You may also like