Home Miejsca Nowe miejsce nad Wisłą! Poczuj rytm elektro i klimat festiwali muzycznych w Warszawie!

Nowe miejsce nad Wisłą! Poczuj rytm elektro i klimat festiwali muzycznych w Warszawie!

by Kasia
Nowych miejsc nad Wisłą nigdy zbyt wiele, a to zapowiada się naprawdę ciekawie!  Festiwalowy klimat na wyciągnięcie ręki w Warszawie? Brzmi super, prawda? Już w najbliższy piątek, 3 lipca, nad Wisłą, a konkretnie na Wale Miedzeszyńskim, otwiera się coś idealnego dla miłośników wakacyjnej zabawy pod gołym niebem i fanów dobrego elektro. PLENER podbije serca Warszawiaków?

PLENER to nowe miejsce dla fanów muzyki elektro

PLENER – nowe miejsce nad Wisłą. Miejsce dla fanów elektro

PLENER, poza dobrą zabawą i mnóstwem muzyki, oferować będzie również inne atrakcje, jak choćby  stałe strefy food truckowe oraz wystawy twórców oraz artystów.

Miejsce  jest inicjatywą współtwórców entuzjastycznie przyjmowanego warszawskiego cyklu imprez Fort Open Air. Jak podkreślają pomysłodawcy, projekt adaptacji terenu leżącego tuż przy Piwnej Przystani stanowi antidotum dla każdego spragnionego wakacyjnych emocji.

– To wspólna przestrzeń pasjonatów muzyki elektronicznej.  Podczas weekendów uczestnicy będą mieli okazję eksplorować wiele jej nurtów – począwszy od downtempo przez house, techno, dynamicznego psytrance, a skończywszy na subtelnej muzyce ambientowej i otwierającej nowe rejony muzyce eksperymentalnej – opowiadają pomysłodawcy miejsca.

PLENER – weekend otwarcia

Pierwszego dnia otwarcia, w piątek 3 lipca, zagra LuLu Malina, którą zna każdy miłośnik największych festiwali. Jej pasja muzyczna, w połączeniu z nietuzinkową selekcją i czystą radością płynącą z przebywania na scenie, nadaje wyjątkowości każdemu jej występowi.

Grała w największych klubach i na najważniejszych festiwalach w Polsce, w tym m.in. na Audioriver Festival, Instytut Festival, Wisłoujście czy Open’er.

Klimat festiwalu muzycznego nad Wisłą? Poczujecie go w Plenerze

Drugiego dnia, w sobotę, odbędzie się kolejny już w tym roku Fort BEfore.Fani mocniejszych brzmień będą zachwyceni – o ich doznania zadba Michał Jabłoński, który wystąpi w LIVE hybrid secie.

Występy i osiągniecia Michała w Polsce i na świecie można wymieniać długo. Ostatnim razem w stolicy mogliście usłyszeć go w plenerze w ramach autorskiego cyklu Niedorzeczne Techno i Fort Open Air w 2018 r.

Wieczorne wydarzenia i zabawa w trakcie dnia. Tutaj impreza trwa cały dzień!

W Plenerze weekend trwa 3 dni! W niedzielę ponownie będziecie mieli okazję spotkać się z Michałem Jabłońskim. Będzie to kolejna wyjątkowa chwila podczas tego weekendu w PLENERZE, ponieważ Artysta wystąpi premierowo ze swoim debiutanckim albumem “Dark Matter”. Twórczością ambientową powraca on do swoich muzycznych korzeni, zamiłowania do krajobrazu i projektowania dźwięku.

Trzeba przyznać, że zapowiada się bardzo ciekawie! Sprawdzicie PLENER?

PLENER
adres: Wał Miedzesyński 407
Data otwarcie: 3 lipca

You may also like