Home MiejscaKnajpy i kawiarnie Trzy WYJĄTKOWE miejsca na prywatne wydarzenie. Zorganizuj urodziny i panieński, o których goście nie zapomną!

Trzy WYJĄTKOWE miejsca na prywatne wydarzenie. Zorganizuj urodziny i panieński, o których goście nie zapomną!

by Kasia
Urodziny, wieczory panieńskie, imieniny i  inne wydarzenia prywatne w czasach pandemii wyglądają troszkę inaczej. Póki co nie organizujemy raczej ogromnych przyjęć czy eventów na kilkadziesiąt osób. Wielu z nas zależy na bezpieczeństwie i prywatnej przestrzeni, w której zarówno my, jak i goście będziemy czuć się przyjemnie i swobodnie.
Przedstawiam Wam trzy miejsca z otwartą przestrzenią na powietrzu, w których zorganizujecie wydarzenie, które zrobi WIELKIE wrażenie!

1. DACH TOWARZYSKI – duża przestrzeń na dachu w samym centrum Warszawy. Możecie tu zorganizować fajne warsztaty, ale też urodziny – zarówno te odbywające się w ciągu dnia, jak i te, polegające na wieczornych szaleństwach. Toasty wznoszone z widokiem na miasto i Pałac Kultury zawsze są najlepsze!
Adres: Foksal 3/5

Dach Towarzyski – piękna przestrzeń z widokiem na Warszawę Fot. facebook/ dachtowarzyski

2. TAHINA PRIVATE – to miejsce pokazywałam Wam już na Instagramie. Właściciele knajpki Tahina przy Wilczej zamiast załamywać ręce w związku z pandemią, działali kreatywnie. Tak właśnie powstała idea Tahiny Private – cudownego tarasa przy ulicy Mokotowskiej, który doskonale sprawdzi się jako miejsce na kameralne urodziny, ale też eventy prasowe czy spotkania biznesowe. 

Dodatkowo w niektóre weekendy organizowane są tu kameralne brunche, podczas których możecie delektować się pysznymi specjałami z Tahiny w wybornej atmosferze.
Adres: Mokotowska 63

Tahina Private – w tym miejscu można się zakochać!

3. KOLACJA NA WIŚLE Z MIAMI WARS – kolacja w restauracji to dla wielu już codzienność, ale kolacja na… Wiśle? To coś nowego! Możesz zaskoczyć swoich znajomych urodzinowym koktajlem na środku rzeki albo zabrać tam przyjaciółki podczas wieczoru panieńskiego. Prosecco i przekąski na łodzi – brzmi świetnie!
Adres: start z Miami Wars, na Cyplu Czerniakowskim

Kolacja na Wiśle z Miami Wars? To może być niezapomniane wydarzenie! Fot. facebook/miamiwars

 

You may also like