Home MiejscaKnajpy i kawiarnie W orbicie słońca – najpiękniejsze miejsce na pizzę i szprycera powraca! Co się zmieni?

W orbicie słońca – najpiękniejsze miejsce na pizzę i szprycera powraca! Co się zmieni?

by Kasia
Oj długo czekaliśmy na tę wiadomość! W Orbicie Słońca powraca! Piękna knajpa ze znakomitą pizzą i orzeźwiającymi szprycerkami, po kilkumiesięcznej przerwie, otwiera się na sezon letni już dziś, 23 czerwca!

W orbicie słońca przy Placu Konstytucji czekają na Was pizza, drinki i impreza (w końcu to stan umysłu!). To kochamy najbardziej! Znowu będzie można wznosić toast w południe i celebrować słodkie życie z przyjaciółmi pod filarami MDM-u, w jednym z najpiękniejszych miejsc w Warszawie. Design, klimat, pyszne jedzenie i koktajle – czego chcieć więcej?

W orbicie słońca – prawdziwe dolce vita w centrum miasta

W orbicie słońca powraca – włoskie wakacje w centrum miasta

Kiedy to miejsce otworzyło się rok temu, od razu wiedziałam, że je pokocham i będę tu stałym gościem. Miałam trację! Wyborne szprycery (poza klasycznym Aperolkiem jest ich cała masa, a smaki potrafią zaskoczyć!), pizza neapolitańska, towarzystwo wymyślnych płaskorzeźb i inne kuszące abstrakcje.

Znajdzie się tu wszystko, co można byłoby śmiało określić mianem “dolce vita” a teraz, wraz z ponownym otwarciem knajpy na sezon letni, włoski klimat wraca do Warszawy. Już nie możemy się doczekać!

– W tym roku szczególnie zadbamy o to, by każde wyjście do Orbity Słońca było niczym szybki wypad na włoskie wakacje. W naszym ogródku i lokalu znajdzie się miejsce dla każdego, kto będzie miał ochotę uprawiać błogi relaks, dokazywać i cieszyć się życiem!   – opowiadają właściciele lokalu.

W orbicie słońca zjecie jedną z najlepszych pizz w Warszawie

W orbicie słońca powraca – co się zmieni

Na razie do Orbity wraca jedynie menu pizzowe (wcześniej pojawiały się też makarony) . Jeśli chodzi o miejsca, to stoły w restauracji zostaną przystosowane do wytycznych sanepidu tak, żebyście mogli cieszyć się miłą atmosferą, a przy okazji czuć się bezpiecznie.

Do Waszej dyspozycji, poza absolutnie zachwycającym wnętrzem, będzie także ogródek z ok. 30 miejscami siedzącymi, w którym spędzicie miły wieczór. W tym sezonie knajpa będzie otwierać dla Was swoje drzwi od godziny 16.00!

A jeśli tylko po kolacji zapragniecie zmienić miejsce – wcale nie trzeba będzie daleko szukać! Kilka dni temu na drinkową mapę Warszawy powrocił Warmut, który z Orbitą jest drzwi w drzwi. NAJLEPIEJ.

W orbicie słońca w nowej rzeczywistości – aktualne godziny otwarcia

Poniedziałek – sjesta
Wtorek – 16:00 – 01:00
Środa –  16:00 – 01:00
Czwartek – 16:00 – 01:00
Piątek  – 16:00 – 02:00
Sobota – 12:00 – 02:00
Niedziela – 12:00 – 22:00

Szprycer NIGDY nie jest za duży! Tutaj na pewno będziecie zadowoleni!

Wyjątkowe wnętrza i stare mozaiki. Wszystko tu do siebie pasuje. To jedno z najładniejszych wnętrz w Warszawie

W Orbicie Słońca
adres: Marszałkowska 45/49
więcej info i rezerwacje: facebook

You may also like