Home WydarzeniaKulturalnie Co robić w Warszawie w długi weekend? Wybraliśmy 10 najciekawszych wydarzeń!

Co robić w Warszawie w długi weekend? Wybraliśmy 10 najciekawszych wydarzeń!

by Kasia
Przed nami długi weekend w Warszawie! Wybraliśmy dla Was najciekawsze wydarzenia, które mogą uprzyjemnić Wam weekend w mieście.
Obostrzenia częściowo zostały zniesione, ale pamiętajcie, aby zachować bezpieczny dystans, a w zatłoczonych miejscach nosić maseczkę! Okazujecie tak troskę o innych, a to najważniejsze w czasach, w których przyszło nam żyć! Miłego weekendu!

1. Rosalia – weekend wśród róż –  w Ogrodzie Botanicznym w Powsinie kwitnie ponad tysiąc gatunków róż! W ten weekend będziecie mogli podziwiać kwitnące kwiatki samodzielnie albo podczas spacerów z przewodnikami, którzy pokażą Wam wszystkie, najbardziej zachwycające  miejsca. Zapowiada się cudownie!
Data: 11 – 14 czerwca
Start: 9.00
Więcej info: FB EVENT

Weekend wśród róż w Ogrodzie Botanicznym w Warszawie

2. Kolażówki: warsztaty z kolażu papierowego  zawsze chcieliście nauczyć się robić piękne kolaże, ale nie wiedzieliście, jak się do tego zabrać? No to macie okazję! Super dziewczyny pokażą Wam, co i jak podczas warsztatów w Mikromieście na Mokotowie!
Data: 11 czerwca
Start: 18.00
Więcej info: FB EVENT

Warsztaty robienia kolażu w Mikromieście na Mokotowie

3. Harce, nie tańce w Iskrze – w piąteczek w Iskrze zagra dla Was DJ Boogie i Komar. To nie będzie regularna impreza – wiadomo dlaczego – ale zawsze okazja do spędzenia miłego czasu z przyjaciółmi przy drinku lub herbatce. Pamiętajcie – PARKIET POZOSTAJE ZAMKNIĘTY!
Data: 12 czerwca
Start: 20.00
Więcej info: FB EVENT

Iskra zaprasza na kameralne muzyczne spotkanie w piątek, 12 czerwca

4. Kino samochodowe: “Borg/McEnroe. Między odwagą a szaleństwem”  – jeśli obawiacie się wyjścia do regularnego kina, sprawdźcie kino samochodowe! Przy Szwedzkiej 2/4 w piątek będziecie mogli zobaczyć film “Borg/McEnroe. Między odwagą a szaleństwem”, opowiadający historię pewnego finałowego meczu na Wimbledonie w 1980 roku…
Data: 12 czerwca
Start: 20.00
Więcej info: FB EVENT

Kino samochodowe to ciekawy pomysł na przyjemny wieczór

5. Stand-up: Antoni Syrek-Dąbrowski “Kronika filmowa”  – jeśli nie znacie Antoniego, koniecznie musicie to zmienić! Ten chłopak sprawi, że będziecie płakać ze śmiechu. W piątek w Resorcie Komedii będziecie mieli okazję zobaczyć jego ostatni program stand-upowy – “Kronika filmowa”.
Data: 12 czerwca
Start: 21.00
Więcej info: FB EVENT

Antoni Syrek-Dąbrowski w Resorcie Komedii w piątek 12 czerwca

6. BOKS: trening nad Wisłą z Academią Gorila  – sportowa sobota? Dlaczego nie! Wpadajcie do Lunaparku nad Wisłą, gdzie będziecie mieli okazję uczyć się boksu pod okiem najlepszych trenerów z Academia Gorila!
Data: 13 czerwca
Start: 13.30
Więcej info: FB EVENT

Boks nad Wisłą, weekendowy trening z Academią Gorila

7. Dzień Zabaw w klimacie PRL w DZiKU  – oryginalna sobota w DZiKU! Grom i zabawom – Attari, Commodore, Mastermind, piłkarzyki i wieeele innych – towarzyszyć będzie spotkanie autorskie, w związku z premierą książki “Czas wolny w PRL”, napisanej przez Wojciecha Przylipiaka.
Data: 13 czerwca
Start: 13.30
Więcej info: FB EVENT

Zabawy z PRL w DZiKU już w ten weekend, 13 czerwca!

8. TINDER Impro Party  – Klub Komediowy powraca i w sobotni wieczór zaprasza Was na TINDER impro party. Improwizowane tinderowe historie, dzięki którym Wasz wieczór i cały weekend będzie dużo weselszy!
Data: 13 czerwca
Start: 21.30
Więcej info: FB EVENT

Tinder Impro Party w Klubie Komediowym

9. Joga na Mokotowie  – niedziela to czas czilu i relaksu, dlatego fajnie zacząć ją od jogi! Zajęcia odbywają się w Parku-Mauzoleum Żołnierzy Radzieckich, w trójkącie pomiędzy ulicą Żwirki i Wigury i ROD Ogrodnik.
Data: 14 czerwca
Start: 10.00
Więcej info: FB EVENT

Joga na Mokotowie w niedzielę 14 czerwca

You may also like