Home MiejscaBary i puby Iskra Pole Mokotowskie powraca! Sprawdź, co będzie się działo w weekend otwarcia!

Iskra Pole Mokotowskie powraca! Sprawdź, co będzie się działo w weekend otwarcia!

by Kasia

Imprezy w plenerze powracają. Już za kilka dni ponownie otworzy się dla Was Ogród Iskry na Polu Mokotowskim!  W tym roku będzie to miejsce, gdzie zapomnicie o wszelkich troskach dnia codziennego i oddacie się relaksowi w pięknej, zielonej przestrzeni.

Iskra Pole Mokotowskie powraca!

Iskra Pole Mokotowskie – otwarcie sezonu 2020
W piątek, 5 czerwca, wpadajcie do Iskry już  od godziny 18:00 na degustację oferty barowej, przy akompaniamencie muzyki takich dj’ów, jak m.in. Seb Skalski i Anthony Saint.

W sobotę, 6 czerwca,  Iskra startuje już w samo południe, co pozwoli w pełni wykorzystać piękną pogodę na naszych leżakach czy strefach tematycznych popijając legendarną lemoniadę lub inne trunki. Od godziny 15:00 w muzyczny rejs zabiorą Was zaprzyjaźnieni DJ’e, w tym m.in.  Nucasa, Nowosad.

Niedziela w Iskrze? DLaczego nie! Możecie wpadać na niedzielny chillout od godziny 12:00. Tego dnia o dobrą  muzykę i pozytywny vibe zadba dobrze znany kolektyw Yoruba. To będzie dłuuugi i dobry weekend!

Iskra Pole Mokotowskie to nie tylko imprezy, ale też stand-upy, pikniki i wydarzenia kulturalne

Iskra Pole Mokotowskie – co na nas czeka w najbliższych tygodniach?
W tym sezonie czekać na Was będą liczne atrakcje, jak choćby Weekendowe Pikniki Tematyczne przy najlepszej klubowych dźwiękach, Niedzielne Pikniki Kulinarne, świetne stand-upy w cyklu Outdoor Comedy Sucks. To jeszcze nie wszystko!

W tym roku powrócą również Sheesha Bar, Zielona Biblioteka i Pikniki Lekko Techno. To bez wątpienia będzie lato pełne atrakcji i dobrej energii. Wszystko oczywiście z zachowaniem wszelkich zasad bezpieczeństwa. Pamiętajcie, żeby wychodząc zachować rozwagę – słońce wyszło, ale JESZCZE nie jesteśmy wolni od wirusa.

You may also like