Home WydarzeniaKoncerty Majówka w czasach epidemii. 10 pomysłów na długi weekend w Warszawie

Majówka w czasach epidemii. 10 pomysłów na długi weekend w Warszawie

by Kasia

Na majówkę zawsze czeka się najmocniej! Pierwsze ciepłe dni, podczas których można wyjechać i złapać trochę słońca. No cóż… NIE W TYM ROKU. Niestety – ani nigdzie nie pojedziemy ani też pogoda nie rozpieszcza. Zresztą… czy kogoś jeszcze dziwi, że cały tydzień jest pięknie, a gdy nadchodzi weekend leje deszcz?

No trudno – jak się nie ma, co się lubi to się lubi, co się ma! Warszawa nie zawodzi i proponuje wiele fajnych wydarzeń online! Wybrałam dla Was 10, które moim zdaniem są najciekawsze! Oto one!

1 maja – najciekawsze wydarzenia online w Warszawie

 • KONCERT THE DUMPLINGS NA FACEBOOKU

  1 maja, w ramach cyklu KWARANTANNA NA NA, koncert ze swoich domów zagra dla Was zespół The Dumplings! W trakcie finałowego koncertu będziecie mieli okazję wesprzeć seniorów i osoby samotne we współpracy ze Szlachetna PACZKA.
  Start: 18.00
  Więcej info: FB EVENT
 • DZIECIOBÓJCZYNIE – OD MALTRETOWANIA DO ZABÓJSTWA. WYKŁAD KRYMINALISTYCZNY

  No dobra, to może nie jest bardzo typowy sposób na wejście w nastrój Majówki, ale kryminalistyka i kryminologia zyskują ostatnio ogromną popularność. Nic dziwnego! Mimo że straszne i często przerażające, to jednak te historie są tak ciekawe, że trudno się od nich oderwać! Zajęcia online poprowadzi Dariusz Piotrowicz, psycholog, biegły sądowy i wykładowca akademicki.
  Start: 18.00
  Cena: 45 zł
  Więcej info: FB EVENT
 • KONCERT: WARSZAWSKIE CWANIACZKI NA ŻYWOJeśli macie ochotę posłuchać fajnej, warszawskiej muzyki 1 maja odpalcie TEN FANPAGE. Tego wieczora usłyszycie niesamowite warszawskie przeboje, wśród nich m.in. największe hity Stanisława Grzesiuka! Jeśli nie zdążycie na piątkowy koncert, spokojnie! Można go też obejrzeć 3 maja o godzinie 16.30!
  Start: 18.30
  Więcej info: FB EVENT
 • MULTIMEDIALNY POKAZ FONTANN

  Multimedialny Park Fontann każdego roku przyciąga mnóstwo ludzi, którzy uwielbiają patrzyć na magiczny spektakl wody tańczącej ze światłem. Tegoroczny spektakl inspirowany jest Legendami Warszawskimi. Wirtualny pokaz fontann będziecie mogli zobaczyć TUTAJ!
  Start: 19.00
  Więcej info: FB EVENT
 • SMOLNA: GiGi B-Day/ LIVE STREAM

  Czy są tu jacyś fani szalonych melanży na Smolnej? Mamy dla Was dobrą wiadomością! Majówkę możecie rozpocząć od zabawy przy live streamie. To oczywiście nie to samo, co imprezka w Klubie, ale cóż! Dobrej muzyki i tańców nie odmawiam nawet w domu!
  Start: 19.30
  Więcej info: FB EVENT
 • 2 IMPREZY NA 2 URODZINY KLUBU SEN

  Wielu z nas już zdążyło się przekonać, że świętowanie urodzin w czasie epidemii to nie jest prosta sprawa! Mimo przeciwności, SEN się nie poddał, postanawiając uczcić drugie urodziny hucznie i z przytupem! Szykujcie się na muzyczny stream 1 i 2 maja na Facebooku! STO LAT!
  Start: 20.00
  Więcej info: FB EVENT

2 maja – najciekawsze wydarzenia online w Warszawie

 • MOROWA HISTORIA WARSZAWY – JERZEGO S.MAJEWSKIEGO

  Wykłady w odcinkach poprowadzi Jerzy S. Majewski – varsavianista, historyk sztuki, dziennikarz, autor książek varsavianistycznych i bloga miastarytm.pl . Dzięki wydarzeniom dowiecie się, jak Warszawa i jej mieszkańcy radzili sobie z kolejnymi epidemiami chorób zakaźnych – dżumy, cholery, hiszpanki.
  Start: 10.00
  Wydarzenie: FB EVENT
 • PRZEGLĄD KINA WŁOSKIEGO ONLINE Z AMONDO

  Kino włoskie to jedno z najlepszych w Europie, jeśli nie na całym świecie! Majówka to dobry moment, by lepiej je poznać! 2 maja będziecie mogli zobaczyć “Neapol spowity tajemnicą” autorstwa Ferzana Özpetka. Filmy z Amondo możecie oglądać cały weekend majowy, rozpiskę znajdziecie w wydarzeniu na FB.
  Start: 18.00
  Więcej info: FB EVENT
 • ŚREDNI TRZYDZIESTOLETNI: ŻYCIE NOCNE. SPEKTAKL ONLINE

  W obecnej sytuacji możemy się albo załamać albo spróbować do wszystkiego podejść z humorem! (Niech pierwszy kamieniem rzuci ten, kogo nie śmieszą MEMY o izolacji i kwarantannie!). 2 maja Resort Komediowy zaprasza na spektakl Średni Trzydziestoletni: życie nocne.
  Start: 20.00
  Więcej info: FB EVENT

3 maja – najciekawsze wydarzenia online w Warszawie

 • WIRTUALNA SCENA JANKA MŁYNARSKIEGO

  „Wirtualna scena Janka Młynarskiego” to seria mini-koncertów połączonych z opowieściami, dzięki którym poznasz klasykę stołecznej muzyki. Wydarzenia odbywają się co niedzielę, a oglądać je możecie na Facebooku Muzeum Warszawy. 
  Start: 20.00
  Więcej info: FB EVENT
   • ALL INCLUSIVE, CZYLI URLOP IMPROWIZOWANY

    Kolejna improwizowana propozycja to spektakl artystów z Klubu Komediowego. Jeśli mamy nie mieć normalnych wakacji, to pośmiejmy się chociaż z tych wymyślonych! Bilety 10 – 40 zł, wedle uznania. 
    Start: 20.00
    Bilety kupicie TUTAJ
    Więcej info: FB EVENT
   • KSIĄŻKA DO ŁÓŻKA. EROTYCZNA DOBRANOCKA

    W niedzielnym cyklu Kulturalnej będziecie mieli okazję posłuchać jak Magda Karel czyta książkę Frajda autorstwa Marty Dzido ze swojej sypialni. To doskonały pomysł na barrrdzo przyjemne i zmysłowe zakończenie Majówki!
    Start: 22.30
    Więcej info: FB EVENT

   

 

 

You may also like