Home MiejscaA to ciekawe! Ponad 60 Restauracji dowiezie Ci najlepsze jedzenie. Wystartował Delivery Week

Ponad 60 Restauracji dowiezie Ci najlepsze jedzenie. Wystartował Delivery Week

by admin

 

Podano do domu! Rusza Delivery Week – festiwal dostaw z restauracji. Zamów i pomóż! Na pomoc Gościom  restauracjom rusza DeliveryWeek! To świetny sposób na domową nudę i pomoc polskim niezależnym restauracjom.

Na www.DeliveryWeek.pl można już zamawiać 2-daniowe autorskie menu w festiwalowej cenie 35zł – do wyboru z bezkontaktową dostawą lub  odbiorem własnym.

Ponad 60 restauracji w Warszawie

Doświadczenie restauracyjne do domu to sposób na urozmaicenie domowej kuchni czasów kwarantanny. Zamówienia na wynos lub z odbiorem to też jedyne, co może pomóc restauracjom przetrwać. Stąd właśnie pomysł na Delivery Week, czyli pierwszy „wynosowy” festiwal restauracyjny.

W cenie 35 zł można zamówić domowe doświadczenie restauracyjne na kolejny lub następne dni. Każdy zestaw składający się z dwóch autorskich dań przygotowanych przez szefów kuchni to prawdziwie restauracyjne smaki “podane do domu”.

Festiwal będzie trwał DO ODWOŁANIA. 

Zamówienia można składać online najpóźniej dzień wcześniej. Tym razem do godziny 23.00 na następny dzień i kolejne. Na stronie www.DeliveryWeek.pl wybiera się i opłaca liczbę zestawów festiwalowych oraz termin i godzinę dostawy (między 12.00 a 21.30).

Bezkontaktowa dostawa – wszelkie środki bezpieczeństwa zachowane

Bezpieczeństwo Gości jest priorytetem. Dlatego proces przygotowania i dostawy dań poddany został ostrym zaleceniom sanitarno-epidemiologicznym. Według zaleceń, jedzenie ma być przygotowywane w maskach i rękawiczkach higienicznych, strefy dostaw nie mogą się przenikać, a Dostawcy muszą często dezynfekować ręce i pojazdy. Odbiór własny lub dostawa odbywają się bezkontaktowo.

W Delivery Week wszystkie posiłki i dostawy są przygotowywane tak, byście czuli się bezpiecznie

Festiwal pozostaje wierny filozofii #SzanujJedzenie. Znając wcześniej dokładną liczbę Gości i ich menu, restauracje marnują minimalną ilość jedzenia. Zamawiają bowiem dokładnie tyle składników, ile potrzebują do przygotowania dań.

#zostanwdomy i pomagaj lokalnym restauracjom

Każdy z nas kocha jedzonko i każdy z nas tęskni za wyjściem ze znajomymi do ulubionej restauracji. To, m.in., od nas zależy, czy będzie to możliwe. Wspierajcie swoje ulubione knajpy! To dzięki Wam mogą przetrać te trudne chwile!

Pizza to zawsze dobry pomysł. A pizza z Mąka i Woda to sztos totalny!

 

You may also like