Home WydarzeniaKulturalnie TARGI NIEZALEŻNEJ POLSKIEJ MODY JUŻ W TEN WEEKEND. JESTEM SLOW – KUPUJ ŚWIADOMIE!

TARGI NIEZALEŻNEJ POLSKIEJ MODY JUŻ W TEN WEEKEND. JESTEM SLOW – KUPUJ ŚWIADOMIE!

by admin

Kolejna edycja targów Jestem Slow już w najbliższy weekend 7 – 8 marca. Tym razem będziecie mieli okazję kupić projekty rodzimych twórców na nadchodzącą wiosnę. W  Centrum Praskim Koneser w Warszawie spotkacie najlepszych polskich projektantów mody, biżuterii, akcesoriów i dodatków. Pierwszy raz pojawi się też super Strefa Vintage!

Targi Jestem Slow 7 – 8 marca w Warszawie

Jestem Slow już w ten weekend!

Święto niezależnej polskiej mody i designu skupi ponad 250 twórców z całej Polski, tworzących w zgodzie z nurtem „slow”. Na odwiedzających targi Jestem Slow będą czekać starannie wyselekcjonowane marki, a zgodne z zasadą #KupujLepszeProdukty będziecie mogli kupić autorską odzież, oryginalną biżuterię i nietypowe akcesoria, które pozwolą Wam się wyróżnić!

Moda, biżuteria i akcesoria. Na targach Jestem Slow znajdziecie wszystko!

Targom towarzyszyć będą również prelekcje dotyczące m.in. lepszej mody, odpowiedzialnych wyborów i świadomej konsumpcji oraz warsztaty w rytmie #slow.

Jestem Slow to nie tylko zakupy, ale też warsztaty

Osoby, które będą chciały dać upust kreatywności, powinny wpaść do Warsztatowni. W tej części targów wystawione będą maszyny do szycia Juki, na których chętni wraz z Fundacją Kreatywni na Temat będą mogli uszyć worki wielorazowe oraz zrobić gąbki kuchenne z materiałów z odzysku.

Na miejscu czekać będą również stanowiska warsztatowe!

Razem z Bazgrołakami goście targów podarują „drugie życie” ubraniom, które straciły swój urok i blask, a florystyki z Amarantu poprowadzą zajęcia z wicia wiosennych wianków.  Ponadto w  warsztatowni przeanalizujemy zawartość kosmetyczek na warsztatach z makijażu, skorzystamy z porad wizerunkowych stylistki, czy skorzystamy z darmowego masażu tajskiego.

W strefie Kids odbędą się kreatywne warsztaty dla najmłodszych z Wydawnictwem TASHKA oraz klockami Linden.

W tej edycji kupujemy nie tylko nowości, ale też perełki VINTAGE! Po raz pierwszy targom Jestem Slow towarzyszą targi Jestem Vintage.  W ramach wydarzenia swoje kolekcje zaprezentuje ponad 30 sklepów i kolekcjonerów mody Vintage oraz sklepów oferujących design z minionych dekad.  Na targach znajdzie się również strefa gier, strefa książek z antykwariatu i winyli.

Kupujemy i pomagamy! 

Marzec to idealny czas na wiosenne porządki – podczas targów Fundacja Grupy Slow będzie zbierała odzież i akcesoria. Przyniesione rzeczy zasilą butiki Slow Concept Store i pomogą Grupie zorganizować ekologiczną akcję edukacyjną w warszawskich przedszkolach i szkołach podstawowych.

Targi Jestem Slow w Centrum Praskim Koneser

Będziecie tu mogli spokojnie spędzić caaaały dzień! Poza modowymi atrakcjami czekać też na Was będą food trucki pełne pyszności! Zapraszamy!

Jestem Slow Miejsce: Centrum Praskie Koneser Daty: 7 – 8 marca Start: 11:00 Bilety: 10 zł

 

You may also like