Home WydarzeniaKoncerty TO BĘDZIE HIT! FATMAN SCOOP JUŻ NIEDŁUGO ZAGRA W WARSZAWIE!

TO BĘDZIE HIT! FATMAN SCOOP JUŻ NIEDŁUGO ZAGRA W WARSZAWIE!

by admin

To dopiero luty, a przed nami wydarzenie które może pretendować do koncertu roku! W przepięknym warszawskim klubie SEN zagra… FATMAN SCOOP! Muzyka na żywo (i to jaka!) z widokiem na Wisłę? My jesteśmy na tak!

Fatman Scoop zagra w Warszawie

Legenda na koncercie w Warszawie Kto nigdy nie skakał do “Put your hands up!” niech pierwszy rzuci kamieniem! To były złote czasy melanżu! A już 29 lutego 2020 ten i całe mnóstwo innych hiciorów będziemy mogli usłyszeć na żywo! roku na specjalne zaproszenie SEN do Warszawy przyleci prawdziwa legenda amerykańskiego rapu, FATMAN SCOOP. Występujący pod tym pseudonimem Isaac Freeman III – producent, promotor, amerykański raper i osobowość radiowa – będzie główną gwiazdą wieczoru.

Kim jest Fatman Scoop?

Choć zdaje się, że tego artysty nikomu nie trzeba przedstawiać, na wszelki wypadek przypominamy… Wielokrotnie nominowany do nagrody Grammy, zdobył statuetkę w 2005 roku za piosenkę “Lose Control” z gościnnym udziałem Missy Elliot i Ciary.

Wyprodukował kilkadziesiąt singli i kolaborował z kilkudziesięcioma słynnymi artystami (m.in Lil JonMariah Carey, Missy Elliot, Ciara, Fat Joe, Wyclef Jean, Busta Rhymes, Janet JacksonWhitney HoustonPitbull, Lumidee, David Guetta i Skrillex).

Niejednokrotnie uzyskał status artysty platynowego nie tylko w USA, ale także w Europie. Wydał trzy płyty. Był gwiazdą kilku programów telewizyjnych np. Celebrity Big Brother. W warszawskim SEN Warsaw wystąpi tuż przed rozpoczęciem trasy koncertowej po Europie, gdzie jest gwiazdą obok popularnej grupy żeńskiej Salt n Pepa.

To będzie coś wielkiego – rezerwujcie miejsca, póki jeszcze jest czas! Obstawiamy, że to będzie SZAŁ!

Fatman Scoop Miejsce: Sen.Warsaw Data: 29 lutego Start: 19.00 (otwarcie bramki, część restauracyjna), 23.00 (impreza) Rezerwacje: +48 883 025 025 / reservations@senwarsaw.pl Więcej info: SEN WARSAW 

You may also like