Home WydarzeniaKulturalnie ŚWIĄTECZNA EDYCJA RESTAURANT WEEKA TRWA! TAKA KOLACJA TO TEŻ DOBRY POMYSŁ NA PREZENT

ŚWIĄTECZNA EDYCJA RESTAURANT WEEKA TRWA! TAKA KOLACJA TO TEŻ DOBRY POMYSŁ NA PREZENT

by admin

Trwa warszawska akcja świąteczna największego i najpopularniejszego wydarzenia kulinarnego w kraju. Restaurant Week zaprasza na przed i poświąteczne wyjścia z bliskimi. To też świetna opcja na prezent – kto nie ucieszy się z możliwości fajnego wieczoru z dobrym jedzeniem?

Świąteczna edycja Festiwalu Restaurant Week w Warszawie

Restaurant Week w Warszawie W świątecznej akcji Restaurant Week bierze udział prawie 25 wyjątkowych warszawskich restauracji. Pełna lista restauracji dostępna jest TUTAJ. Najlepsi szefowie kuchni przygotowali dla Gości Festiwalu wyjątkowe trzydaniowe świąteczne doświadczenia. Wszyscy pełnoletni Goście Festiwalu otrzymają ponadto w prezencie świąteczną lampkę Martini Prosecco. Świąteczne stoliki dostępne są zarówno w grudniu, jak i po Nowym Roku. To pozwala Wam nie tylko wybrać się na Festiwal, ale też takie wyjście podarować najbliższym pod choinkę. SUPER pomysł!

Lobo Bistro bierze udział w Festiwalu Restaurant Week

W Festiwalu udział biorą takie restauracje, jak m.in.: Rest. Baczewskich, Projekt 44, Lobo Bistro, Flambéeria, Art Sushi, Posypane, Taverna Patris, Maryensztadt Craft Beer & Food czy Komu Komu. Z pewnością każdy więc znajdzie tu kuchnię, która trafi w jego gusta!

Wśród najciekawszych potraw znajdziemy: Glazurowane skoki z królika podane na purée z marchwi z chrupiącym jarmużem i kiełkami amarantusa  (w restauracji Les Amis FLAM & BIÈRE), Wegański qurczak w panierce kukurydzianej, frytki z batata, wege mayo, ketchup kimchi (w restauracji Orzo), Financier arachidowy z przyprawą korzenną, włoska beza, wanilia , wytrawna czekolada, marmolada śliwkowa z imbirem (w restauracji Projekt 44) oraz wiele innych popisowych dań i doświadczeń.

Wśród ponad 20 restauracji biorących udział w Festiwalu Restaurant Week każdy znajdzie coś dla siebie

Restaurant Week – wyjątkowe oferty Natomiast na stronach internetowych festiwali Fine Dining Week  i Restaurant Week trwa przedświąteczna promocja cenowa wcześniejszych rezerwacji na przyszłoroczne wydarzenia. Już dziś warto zapewnić sobie nie tylko jeszcze niższą cenę, ale też dostęp do najlepszych stolików 24 godziny przed innymi. Do każdej wcześniejszej rezerwacji dołączony zostanie piękne świąteczne potwierdzenie do druku. Co Wy na to?

You may also like