Tajemniczo brzmiący tytuł “Nogi syreny”to wyjątkowy spektakl Teatru Syrena, który przeznaczony jest tylko dla widzów dorosłych! Ten, można powiedzieć, eksperymentalny przykład przeniesie Was do kabaretu lat 30.! WOW!

Nogi Syreny – spektakl w Teatrze Syrena w Warszawie

“Nogi Syreny” – o czym opowiada spektakl?
W schludnych rewirach warszawskiej dzielnicy rządowej, między wysmukłymi gmachami ministerstw spraw wszelakich, pod czujnym okiem wygimnastykowanych i niezwykle przystojnych agentów Służby Ochrony Państwa przyczaiła się Ona – piękna, krnąbrna, nierządna, bezwstydna i bardzo wilgotna Syrena.

Spektakl Nogi Syreny pomaga nam się cofnąć w czasie

Pławi się w szampanie, pręży leniwie członki, wspomina własne i cudze upadki, nade wszystko zaś kusi, nęci, wabi swoim krystalicznym śpiewem. Biada tym, którzy ulegną jej i zapuszczą się nocą w jej zakamarki, by spędzić w nich upojne chwile wypełnione magią, śpiewem oraz winem i przekąskami w zdecydowanie zawyżonych cenach…Co się wydarzy i co z tego wyniknie? Musicie przekonać się sami!

Wpadajcie na nocną rewię w podziemiach Teatru Syrena, wypełniony chansonami, perwersyjnym dowcipem, politycznymi aluzjami, bezwstydny wieczór ze wszystkim tym, co zakazane, nieapetyczne i niegustowne. Pierwszy kieliszek gratis! Orkiestra na żywo! Bufet z wyszynkiem!

Nogi Syreny to bez wątpienia wyjątkowe widowisko

Również widownia wygląda wyjątkowo – nie siadamy bowiem w regularnych rzędach, a przy 5 osobowych stolikach – trochę jak na starych amerykańskich filmach!

UWAGA! Spektakl zawiera liczne odniesienia seksualne i polityczne. Wchodzisz na własną nieodpowiedzialność!

PS.
Pytanie do konkursu na Facebooku (odpowiedzi wpisujcie w komentarzach pod postem NA FACEBOOKU!): Na scenie pojawia się Kwartet Bardzo Żeński. Jak się nazywa osoba, która gra w nim na PERKUSJI? 

“Nogi Syreny”
Miejsce: Teatr Syrena
Data: 1 grudnia
Start: 20.30
Bilety: 110 zł (1 osoba), 315 zł (3 osoby)

 

O Autorze

Zostaw odpowiedź

Twój e-mail nie zostanie opublikowany