Tegoroczny październik jest w Polsce miesiącem grzybów. Po skąpych zbiorach w zeszłym roku, przyszedł czas na wielkie grzybobranie. Lasy są pełne borowików, maślaków, rydzów i podgrzybków. Polskie grzyby to niemalże skarb narodowy. W tych restauracjach zjesz pyszne grzybowe potrawy, a przy okazji możesz wygrać super kolację dla dwóch osób!

Na hasło Wielkie Grzybobranie zgarniasz 15 procent rabatu na dania z grzybami

Wielkie Grzybobranie w warszawskich restauracjach
Nigdzie indziej na świecie nie występują w takich ilościach, a jeśli już, to ich zbieranie jest bardzo ograniczone. Restauracje kochają grzyby – robią z nich zupy, dodają do dań, łączą z warzywami.

Wielkie Grzybobranie do października w grupie warszawskich restauracji

Restauracje należące do Ferment Group, czyli Butchery&Wine, Brasserie Warszawska, Kieliszki na Hożej, Rozbrat 20 i Kieliszki na Próżnej z miłości i dumy do polskich grzybów przygotowały w październiku specjalne wydarzenie Festiwal Wielkie Grzybobranie. Proponowane przez nich dania podbiją serca wszystkich miłośników leśnych skarbów. 

Wielkie Grzybobranie to różne interpretacje grzybowych dań

Celem jest zachęcenie gości do spróbowania grzybów w różnej odsłonie, przygotowanych przez jednych z najlepszych szefów kuchni wg ich pomysłu i często w zaskakujących połączeniach. Kiedy odwiedzasz knajpę, nie wyobrażasz sobie nie zrobić ładnego zdjęcia jedzenia? Teraz masz podwójną motywację, ponieważ dobra fotografia pozwoli Ci wygrać pyszną kolację! Jak wziąć udział w konkursie?

ZASADY:

– Zrób zdjęcie/film zamówionego dania z grzybami
– Oznacz #lovewhatyoueat i nazwą restauracji
-Udostępnij zdjęcie/film na Facebooku lub Instagramie

Pod koniec miesiąca Szefowie kuchni wybiorą najlepsze propozycje, a zwycięzca zgarnie zaproszenie na dwuosobową kolację w jednej z restauracji Ferment Group. 

Dodatkowo, przez cały październik, na hasło WIELKIE GRZYBOBRANIE na zamówione dania z grzybami dostaniecie 15 procent zniżki!

About The Author