Zobacz, co robić w ostatni weekend września w Warszawie. Oto 5 wydarzeń, które pozwolą spędzić Ci przyjemny weekend 27 – 29 września.Kino, koncert, a może festiwal jedzenia? Sprawdź nasze propozycje i wybierz najlepsze!

1. ZDOBYĆ KSIĘŻYC – WYSTAWA  – już tylko do 6 października możecie w Domu SPotkań z Historią oglądać świetną wystawę Zdobyć Księżyc, prezentującą fotograficzną podróż z Ziemi na Księżyc. Na zdjęciach zobaczymy nie tylko samą eksplorację Księżyca, ale też cały proces, który do niej doprowadził. CZAD!
Data: do 6 października
Start: 12.00
Więcej info: FB EVENT

Zdobyć księżyc wystawa w DSH

2. WRACAMY DO NIEBA –  koniec lata to powrót do klubów. Kto tęsknił za Niebem?! Już w piątek wbijajacie na melanż, na którym zagrają Phunk’ill (Otsochodzi), TycjanaI Say MikeyBorucci i Kotojelen (Rapperoni), CZARLSON i Panda!
Data:  28 września
Start: 22.30
Więcej info: FB EVENT 

Klub Niebo powraca jesienią 2019

3. INSTYTUT FRIDAY   kolejne święto muzyki elektronicznej już dziś! Zagrają dla Was Pan-Pot, AGIM live, Deas, DUSS, LuLu Malina. To nie koniec! Jutro imprezka trwa dalej! 28 września zagrają AksamitAnja Kraft, BlawanCleric live (premiera w Polsce), SeptT A K A live, Xosar live.
Data: 27-28 września
Start: 22.00
Więcej info: FB EVENT (sobota), FB EVENT (niedziela)

4. DESA DESIGN DAYS – to największa w historii ekspozycja poświęcona polskiemu designowi tworzonemu wyłącznie przez kobiety. Do tego wykłady o sztuce, architekturze i designie – prawdziwe święto dla koneserów piękna!
Data: 28 września
Start: 11.00
Więcej info: FB EVENT

Desa Design Days w Warszawie

5. ŻYRAFY WCHODZĄ DO SZAFY –wyjątkowa wyprzedaż ciuchów od blogerów i stylistów. Wpadajcie do Koszyków, bo znajdziecie tu perełki od takich super dziewczyn, jak Ola Domańska, Macademian Girl, Lara Gessler czy Ciocia liestyle!
Data: 28 września
Start: 11.00
Więcej info: FB EVENT

O Autorze

Zostaw odpowiedź

Twój e-mail nie zostanie opublikowany