To nie będzie zwykła impreza. W najbliższą sobotę, 28 września, wydarzy się coś wyjątkowego. I nie chodzi wcale o koncert Dawida i Taco (choć to niekwestionowany hit), a o pojawienie się na warszawskiej imprezie ikony! Spotkajmy się w Teatrze WARSawy, gdzie odbędzie się wyjątkowa impreza gościnnym występem… Izabeli Trojanowskiej! Ojjjj będzie się działo!

Polish Cut-Outs – Izabela Trojanowska na imprezie w Warszawie

“Wszystko, czego dziś chcę!”

Po niezwykle udanych mariażach muzyki elektronicznej z polską klasyką lat 70′ i 80′ w wykonaniu Krystyny Prońko i Haliny Frąckowiak, twórcy cyklu “Made in Poland” powracają z kolejną imprezą! W sobotni wieczór, spotkamy się w niezwykłej przestrzeni dawnego kina Wars, czyli dzisiejszego Teatru WarSawy.

 

W ramach cyklu Made in Poland odbędzie się kolejne wyjątkowe wydarzenie muzyczne. Przed Wami występ twórców kultowej wytwórni The Very Polish Cut Outs, znanej z fascynacji polską muzyką lat minionych, okraszony niebagatelnym blaskiem.

Ikony lat 80. na warszawskich imprezach

Choć, być może, niewielu z Was spodziewa się zobaczyć taką gwiazdę na warszawskiej imprezie, to właśnie Izabela Trojanowska, ikona lat 80, pojawi się na scenie i sprawi, że ten wieczór będzie niezapomniany.

 

Dla fanów TVPCO będzie to okazja sięgnąć do źródła wielu inspiracji muzycznych labelu, ale i odkryć zaskakująco aktualny repertuar gwiazdy. Cały wieczór będzie reinterpretacyjną podróżą do muzycznego jądra lat 80′.

Z okazji wieczoru edit utworu “Jestem twoim grzechem” przygotował DYYUnE. Sprawdź to!

Line up

* Izabela Trojanowska (na żywo)

* The Very Polish Cut Outs

* Bisti

* DYYU∩E

Miejsce: Teatr WARSawy
Data: 28 września
Start: 21.00
Bilety: I pula: 69 pln, II pula: 79 pln, III pula: 89 pln 

O Autorze

Zostaw odpowiedź

Twój e-mail nie zostanie opublikowany