Nadchodzi ostatni weekend w ogrodzie Iskry! Lekko Techno w piątek, a w sobotę… impreza z Jerzym Urbanem we własnej osobie. To będzie coś!

Koniec sezonu 2019 w ogrodzie Iskry

Lato mija i już niebawem zrobi się chłodniej, dlatego to ostatnia chwila żeby zrobić coś szalonego i przetańczyć całą noc w rytm muzyki elektronicznej na świeżym powietrzu.

Z tej okazji postanowiliśmy w piątek w wyjątkowym składzie i stylu pożegnać sezon letni. Także znów będzie tanecznie i zaskakująco. W końcu ostatnie to ostatnia impreza Lekko Techno w ogrodzie Iskry w tym sezonie!

Lekko techno – kto zagra na ostatniej imprezie sezonu

Ostatnia impreza Lekko Techno w sezonie 2019!

Ogrodem i parkietem pokierują: Chriss Jaxx / PL zagra Wam najlepsze housowe numery które ma w swojej bibliotece, a jest tego sporo bo ten chłopak zagrał już tyle imprez że Armand van Helden mógł by mu mówić wujku. Garsija, ten pseudonim nie jest przypadkowy, jeżeli ktoś już poznał tego chłopaka to nie będzie pytał “dlaczego” Bardzo utalentowany i aktualnie silnie związany z marką Luzztro i Lekko Techno.

Pysh to emigrant, ponoć po 2 miesiącach pobytu na obczyźnie zapomniał już niektórych polskich znaków i trudno mu przybić łatkę że jest ą-ę. A tak serio to bardzo uzdolniony młody człowiek, o którym będą pisać piosenki.

TenBogen, ma pseudonim szybkie palce, jak zobaczycie co wyrabia za konsolą to już nie będziecie mieli żadnych pytań. Kalicky będący ojcem chrzestnym Lekko Techno to już prawie rezydent imprez elektronicznych w Iskrze. Porwie jak zawsze swoim lawirowaniem po gatunkach.
Wejście: 0zł* / 10zł * lista Facebook do 00:01 (osoby które zaznaczyły “wezmę udział”)
Start setów DJ-skich: 22:00

NAPIJ SIĘ Z JERZYM URBANEM

Napij się z Jerzym Urbanem! Już w sobotę w Iskrze!

W sobotę z kolei serwujemy dawkę potężnych emocji i bardzo poważnych osobistości na imprezie Napij się z Jerzym Urbanem. Tak, 21 września w klubie Iskra w Warszawie wielka impreza z wielkim dziennkarzem, publicystą, satyrykiem Jerzym Urbanem we własnej osobie i w roli głównej! To będzie naprawdę coś!

Jedyna sposobność, by go poznać i przytulić. Następna taka okazja w 2137 roku! Poza nim wyborowi DJe, stand-up i kupa śmiechu. Podczas imprezy ekipa filmowców będzie kręcić dla dużej zagranicznej platformy internetowej materiał do serialu o Urbanie. Dlatego możecie zostać częścią tego wydarzenia!
Start: 19:00
Bilety: 49 pln 

O Autorze

Zostaw odpowiedź

Twój e-mail nie zostanie opublikowany