Home WydarzeniaMelanż OLD SCHOOL CZY TECHNO? W TEN WEEKEND W ISKRZE KAŻDY ZNAJDZIE COŚ DLA SIEBIE!

OLD SCHOOL CZY TECHNO? W TEN WEEKEND W ISKRZE KAŻDY ZNAJDZIE COŚ DLA SIEBIE!

by admin

Iskra Pole Mokotowskie nie zwalnia tempa. Korzystajcie, póki wieczory wciąż są jeszcze całkiem ciepłe! Co będzie się działo w klubie w najbliższy weekend?! Piątek to old school, sobota to techno! Co wybierasz?

Same sztosy w Iskrze 6 września! Jeśli lubisz oldschool to piątkowa impreza z Radiem Kampus jest dla Ciebie

Hip hop, elektronika czy inny gatunek muzyczny – w oldschoolowym wydaniu nabierają jeszcze więcej walorów. Możecie być pewni, że perełki, które usłyszycie w piątek zaskoczą i porwą w imprezowy wir. Kto zadba o dobrą muzykę?

Anusz – dziennikarz, party rocker, promotor, entuzjasta turntablismu i jeden z organizatorów głośnego cyklu imprezowego Rap History Warsaw (wykonawca i selektor dwóch mixtape’ów serii – 1989 i 1990; autor rocznikowych tekstów zbierających najważniejsze wydarzenia z historii muzyki hip-hop). Od 2012 dziennikarz Radiem Kampus, gdzie razem z Proceente prowadzi patologiczną audycję autorską „Hip Hop Kampus”

Groh – założyciel i właściciel kultowej oficyny U Know Me, twórca JuNouMi Records czy Funky Mamas And Papas. Promotor ciekawej muzyki, który gra tylko z winyli. O sobie mówi, że jest już dinozaurem na polskiej scenie klubowej. Prawdopodobnie wydał więcej winyli niż reszta Polski razem wzięta.

Ant – twórca projektu 20 lat temu w elektronice, najbardziej gibki DJ, entuzjasta i baczny obserwator polskiego kiczu. W Radiu Kampus prowadzi Sety Didżejskie, gdzie zaprasza DJów z całej Polski

Start: 22.00 Wjazd free

Techno Ma Znaczenie. Zwłaszcza w ogrodzie Iskry w sobotę!

Techno ma Znaczenie

W Iskrze w tym sezonie letnim odbyło się naprawdę wiele niezapomnianych imprez z muzyką elektroniczną. Ten gatunek jest szczególnie bliski ekipie klubu, która stara się, żeby na każdym melanżu można było poczuć się jak na festiwalu.

Ogród, w którym rozbrzmiewa techno, house, orientale czy jeszcze inny odłam muzyki elektronicznej nabiera wyjątkowych walorów, unikalnego klimatu, w którym każdy imprezowicz czuje się po prostu dobrze.

Na sobotniej imprezie Techno Ma Znaczenie nie chodzi tylko o muzykę. Nie chodzi też jedynie o imprezę. Każdy, kto potrafi zatracić się w tańcu i zapomnieć o świecie na długie godziny, wsłuchując się w eklektyczne techno wie, że chodzi o emocje, przyjemność i wolność.

Wszystko w pięknym ogrodzie Iskry wśród nieprzypadkowych ludzi. Tej nocy lecimy poprzez house do no excuse techno. Zresztą muzyczny skład tej nocy mówi sam za siebie.

Tego wieczoru zagrają dla Was: Diana d’Rouze b2b wavebeat PIUR GiGi / PL KoZa

Start: 22:00 Wjazd: lista fb free do 23:00, potem 10 zł

You may also like