Home MiejscaKnajpy i kawiarnie LAS OBCHODZI URODZINY! SPRAWDŹ, JAKIE ATRAKCJE Z TEJ OKAZJI PRZYGOTOWAŁA RESTAURACJA

LAS OBCHODZI URODZINY! SPRAWDŹ, JAKIE ATRAKCJE Z TEJ OKAZJI PRZYGOTOWAŁA RESTAURACJA

by admin

Już w najbliższą sobotę, 24 sierpnia, odwiedź LAS – Lokalna Atrakcja Stolicy, aby świętować urodziny restauracji, która karmi i cieszy warszawiaków już od roku! Nastaw się na beztroskie pląsy i urodzinowy chill w miejscu, które łączy w sobie oazę relaksu ze świetną zabawą i tętniącym życiem barem. Co będzie się działo?

Urodziny LASu startują o 18.00 Na gości będzie czekać specjalne menu przygotowane z myślą o tych, którzy regularnie odwiedzali LAS w ostatnim roku. Powrócą stare, dobre klasyki, które pokochaliście.

Pierwsze urodziny restauracji LAS już 24 sierpnia

Zapowiada się wieczór pełen toastów ulubionymi koktajlami. Na miejscu będziecie mogli skosztować własnej produkcji nalewek czy oryginalnych pozycji, wśród których królują europejskie giny.

W pierwszej części jubileuszowego wieczoru, pełen zieleni cocktail bar, wypełni muzyka na żywo. Przygotuj się na cudowny jazz i standardy w nowych akustycznych aranżacjach.

Muzyka, smakołyki i drinki – to wszystko czeka na Was na urodzinach restauracji LAS

Już od 18:30 w ogrodzie będzie można zrelaksować się przy występie duetu: Ania Rosochacka (wokal) i Piotr Bogutyn (gitara),  o 21:00 z kolei zagra dla Was DJ Sztuka, który w rytmie największych hitów zmieni leśny ogród w roztańczony parkiet pod gołym niebem.

Będzie smacznie, będzie hucznie, będzie pięknie. Jeśli nie macie planów – zajrzyjcie koniecznie! Wygląda na to, że LAS, który zajął miejsce popularnej knajpy Solec 44 zostanie z nami na dłużej!

Miejsce: LAS Data: 24 sierpnia Start: 18.00 Wstęp Wolny!

 

You may also like