Home WydarzeniaMelanż CATZ’N’DOGZ I TECHNOGRÓDEK, CZYLI KOLEJNY GORĄCY WEEKEND W ISKRZE!

CATZ’N’DOGZ I TECHNOGRÓDEK, CZYLI KOLEJNY GORĄCY WEEKEND W ISKRZE!

by admin

Zapowiada się kolejny ciepły weekend, który warto wykorzystać do imprezowania! Już w najbliższy weekend, 23 i 24 sierpnia, wpadnijcie do Iskry na Polu Mokotowskim, gdzie odbędą się dwa gorrrące melanże!

Iskra Pole Mokotowskie

Weekend w klubie Iskra Pole Mokotowskie – piątek 23 sierpnia

Już w piątek,  23 sierpnia, w ogrodzie Iskry zagra niezastąpiony duet Catz ‘n Dogz. Uwielbiany przez wszystkich, najbardziej imprezowy duet elektroniczny catz n dogz po roku wraca do ogrodu Iskry. Znani i uznani na międzynarodowej scenie Grzegorz i Wojtek od lat porywają swoją muzyczną różnorodnością. MUSIC NOT GENRES to deklaracja artystów mocno wyczuwalna w ich występach na żywo, w których przekraczają granice gatunków muzycznych selekcjonując kawałki na bazie emocji.

Przygotujcie się zatem na noc pełną tanecznej elektroniki, bezgranicznej zabawy i pięknego klimatu, który dostarczą Catz ‘n Dogz oraz warszawscy DJ-e!

Więcej info: FB EVENT

Weekend w klubie Iskra Pole Mokotowskie – sobota 24 sierpnia

Nowy cykl, który od początku zyskał szacunek warszawskich imprezowiczów. Od oriental house do techno – grube bity i dobry melanż gwarantowane. Prawdziwa uczta zarówno dla uszu, jak i oczu – wizualizację i piękny ogród potrafią pochłonąć. Kto zagra tym razem? Angelo Mike Deaf Can Dance Anja Kraft TENES PL

Więcej info: FB EVENT

Iskra Pole Mokotowskie Daty: 23 – 24 sierpnia

You may also like