Home WydarzeniaMelanż ISKRA ALL STARS I TECHNOGRÓDEK, CZYLI PIERWSZY WEEKEND SIERPNIA W ISKRZE

ISKRA ALL STARS I TECHNOGRÓDEK, CZYLI PIERWSZY WEEKEND SIERPNIA W ISKRZE

by admin

Pierwszy weekend sierpnia w Iskrze to imprezowy sztos. Szykują się dwie, mega dobre i mega mocne imprezki – Iskra All Stars w piątek i TechnOgródek w sobotę. Korzystajmy z wakacji!

Weekend w Iskrze Letnia Impreza ISKRA ALL STARS powraca po roku do ogrodu klubu i już w piątek 2 sierpnia będziecie mogli zaszaleć na parkiecie! W sobotę 3 sierpnia będziecie mogli z kolei zgubić się w TechnOgródku.

Iskra All Stars 2 sierpnia w Iskra Pole Mokotowskie

Lato rozpieszcza – gorące wieczory i gwieździste noce sprawiają, że chce się żyć. Piątkowa noc nie będzie zwyczajna – piękny ogród, scena All Stars, parkiecik, basek i największe muzyczne bangery, unoszące się w powietrzu. Impreza All Stars w Iskrze to coroczny klasyk i tradycja. Za sterami muzycznymi uznani warszawscy ulubieńcy Iskry: DJ PUNCHLINE DJ PANDA Dj Black Belt Greg Dj Boogie.Przygotujcie się na noc pełną wybornych muzycznych hitów, głównie w klimacie rapu, future r&b i bassline. 

Technogródek w Iskrze 3 sierpnia

Sobota to z kolei czas na Technogródek. Techno, muzyka elektroniczna. Taniec. Ogród. Ta kombinacja sprawia, że sobotnia noc nie może się nie udać. 

Ogród Iskry zamieni się w istny imprezowy gąszcz, specjalnie przygotowany wystrój oraz efekty specjalne sprawią, że nie będziecie chcieli się z niego wydostać!  Zagra mocny DJ’ski skład: Piotr Bejnar, Pysh, Simon Mattson i Glasse.

Miejsce: Iskra Pole Mokotowskie Daty: 2 – 3 sierpnia

You may also like