Olga Polikowska już w najbliższą sobotę, 27 lipca, zagra koncert w w Spritz Bar nad Wisłą. Miły pomysł na początek sobotniej nocy! Kim jest i jaką muzykę gra artystka?

Olga Polikowska zagra w Spritz Barze nad Wisłą 27 lipca

Olga Polikowska – koncert w Spritz Bar
W sobotni wieczorór Olga zaprezentuje utwory ze swojej debiutanckiej EP-ki pt. “Blask” – m.in. “Ulatuje”, “Od nowa” i “Musisz” – oraz najnowszy wakacyjny singiel pt. “Szum”.

 

Polikowska przez dziennikarzy i krytyków muzycznych, została okrzyknięta debiutem roku 2018 i największą nadzieją eklektycznego, ambitnego popu w Polsce. Jej pierwszy singiel pt. “Ulatuje”, który został wyprodukowany przez Łukasza Marona (Flemings) oraz Szatta (m.in. zespół Kroki), namieszał w polskim electro-popie.

Artystka do współpracy przy kolejnych utworach zaprosiła legendę sceny elektronicznej – Urbańskiego (m.in. Rysy, ścieżka dźwiękowa serialu “Ultraviolet”) – oraz Michała “Mamuta” Sarapatę (zespół SALK). W kwietniu 2019 roku ukazała się jej debiutancka EP-ka pt. “Blask”, która spotkała się z niezwykłą przychylnością słuchaczy oraz dziennikarzy muzycznych.

 

Olga ma za sobą koncerty na najważniejszych wydarzeniach muzycznych, takich jak Enea Spring Break Festival czy Sofar Sounds Warsaw. Muzyka Olgi to przyjemnie unoszące się bity z wyraźnymi wpływami lat 80., połączone subtelnym i zmysłowym wokalem.

 

My kochamy poznawać muzykę nowych polskich artystów. Kochamy też Aperolka, więc w sobotę pojawimy się w Spritz Barze, a Wy?

Miejsce: Spritz Bar
Data: 27 lipca
Start: 21.00
Wstęp Wolny!

 

 

O Autorze

Zostaw odpowiedź

Twój e-mail nie zostanie opublikowany