Przedstawiamy Wam 10 najlepszych eventów w Warszawie w weekend 26 – 28 lipca. Koncert, wystawa, a może dobry melanż? Sprawdź nasze propozycje! Pamiętaj też, że codziennie na naszym Instagramie informujemy o najfajniejszych wydarzeniach danego dnia! Warto śledzić nasze konto! Chcesz zacząć? Kliknij TUTAJ!

1. LATO KONESERA: L.U.C. – piąteczek zacznijmy fajnego i (darmowego) koncertu L.U.C’a w Centrum Praskim Koneser. Interesujący, filmowy materiał artysty może Was zaskoczyć. W nagraniach brali udział solowa płyta powiązaną wybitni muzycy i aktorzy m.in. Tomasz Kot, Arek Jakubik, Bovska, Gutek, Katarzyna Figura i Karolina Czarnecka!
Data: 26 lipca
Start: 20.00
Więcej info: FB EVENT

L.U.C w Centrum Praskim Koneser już 26 lipca

 

2. BARKA FLIRTINI SZORTY BIKINI – jeśli nie koncert to oczywiście klasyczny melanżyk. Polecamy kultową już imprezę Flirtini na Barce, na której zawsze jest dobrze! Zagrają dla Was Ment XXL (Rasmentalism), DBT (Działkowicz), Jedynak (Flirtini) i Mian (Wasabi)
Data: 26 lipca
Start: 21.00
Więcej info: FB EVENT

 

Flirtini na Barce już 26 lipca

3. FESTIWAL BAŁKAŃSKI– popularna knajpka na Pradze – “W oparach absurdu” zaprasza na wyjątkowy Festiwal Bałkański. Od 22.00 pobawicie się w rytm bałkańskiej muzyki, a w dobry nastrój wprawią Was bałkańskie trunki. Będzie wesoło. 
Data: 26 lipca
Start: 22.00
Więcej info: FB EVENT

 

Festiwal Bałkański na warszawskiej Pradze już w piątek, 26 lipca

4. SPACER: GODZINA W – POWSTANIE WARSZAWSKIE NA WOLI – zbliża się kolejna, 75. już, rocznica Powstania Warszawskiego. W związku z tym warto wziąć udział w spacerze po Woli, który odkryje przed Wami powstańcze tajemnice tamtych rejonów. 
Data: 27 lipca
Start: 14.00
Więcej info: FB EVENT

Spacer z historią Powstania Warszawskiego 27 lipca

 

5. WARSAW HOLI: INWAZJA KOLORÓW W WARSZAWIE –  kolorowe święto znane jest chyba na całym świecie. Dlaczego by nie pobawić się z kolorowymi pudrami w Warszawie? W najbliższą sobotę możecie poszaleć na Holi w Parku Bródnowskim. 
Data: 27 lipca
Start: 17.00
Więcej info: FB EVENT

Festiwal Holi w Warszawie już 27 lipca

6. POTAŃCÓWKA Z MUZYKĄ NA ŻYWO – sobota z tańcami do muzyki na żywo to chyba super plan, prawda? Tym razem o muzykę zadba Kapela Dobrzeliniacy i Diabubuu. Byliśmy na tym wydarzeniu – jest super!
Data: 27 lipca
Start: 18.00
Więcej info: FB EVENT

Potańcówka z muzyką na żywo już 27 lipca

7. BARKA WISŁAWA: KONCERT ZESPOŁU NIEMOC – w najbliższą sobotę, 20 lipca, w wyjątkowej industrialnej przestrzeni na terenie SOHO w Warszawie, odbędzie się, podczas którego przeprowadzone zostaną warsztaty gastronomiczne oraz pokaz dwóch filmów. Całe wydarzenie zwieńczy impreza afterparty!
Data: 27 lipca
Start: 20.30
Więcej info: FB EVENT

Koncert zespołu “NIEMOC” na Barce Wisława

 8. FESTIWAL LODÓW RZEMIEŚLNICZYCH – czy jest lepszy deser letni niż lody? NIE! To też idealna słodkość na kaca – to takie picie i jedzenie w jednym, hehe. W każdym razie, o co chodzi – w niedzielę w Iskrze na Polu Mokotowskim znajdziecie mnóstwo pysznych, rzemieślniczych lodzików! Polecanko!!!
Data: 28 lipca
Start: 12.00 – 19.00
Więcej info: FB EVENT

Festiwal Lodów Rzemieślniczych już w niedzielę 28 lipca

 

9. KONCERT AKUSTYCZNY: TRIBUTE TO ADELE  – piosenki Adele zna chyba każdy! W niedzielę można posłuchać ich… na żywo! Wykonywać je będzie co prawda, nie Adele, a Ewa Szlachcic, ale  i tak będzie cudownie ( o ile nawet nie lepiej! :P). Super!
Data: 28 lipca
Start: 16.00
Więcej info: FB EVENT

Muzyka Adele na żywo nad Wisłą – 28 lipca

10. DUBBINGI NISZCZĄ: THE BEST OF –  a na koniec weekendu, jako że wielu z nas miewa kacowa (ale nie tylko) przed poniedziałkowe załamanie nastroju, warto się pocieszyć i pośmiać. Wpadajcie na The Best Of improwizowanych dubbingów na Placu Zabaw. Myśl o poniedziałku stanie się lżejsza!
Data: 28 lipca
Start: 21.00
Więcej info: FB EVENT

Dubbingi niszczą, improwizacja dubbingowa nad Wisłą już 28 lipca

O Autorze

Zostaw odpowiedź

Twój e-mail nie zostanie opublikowany