Home WydarzeniaMelanż WARSZAWSKA IMPREZA BASENOWA POWRACA. DOSKONAŁY POMYSŁ NA UPALNĄ SOBOTĘ W ISKRZE

WARSZAWSKA IMPREZA BASENOWA POWRACA. DOSKONAŁY POMYSŁ NA UPALNĄ SOBOTĘ W ISKRZE

by admin

Warszawska Impreza Basenowa w Iskrze to już tradycja. Już w najbliższą sobotę, 27 lipca, będziecie mieli okazję przeżyć ją na nowo! Idealnie się składa, bo pogoda na sobotę zapowiada się upaaaalna!

Warszawska Impreza Basenowa w Iskrze już 27 lipca

Warszawska Impreza Basenowa w Iskrze Po wielu udanych edycjach Warszawskiej Basenówki Klub Iskra Pole Mokotowskie wraca do Was już w najbliższą sobotę 27 lipca z kolejnym Pool Party, po polsku bez żadnych kompleksów! Noc przetańczona pod chmurką w przyjemnej ogrodowej aurze jest bardziej niż wskazana na półmetku lata. 

Gorące rytmy i zimne drinki – Iskra Pole Mokotowskie, 27 lipca

Jak zawsze tej wyjątkowej nocy klub będzie urządzony w basenowym stylu. W końcu kto nie lubi dmuchańców? Iskra chce kultywować tradycję miejsca w jakim się znajduje i cofnąć się o 50 lat do czasów świetności basenów SKRY nazywanych wtedy “targowiskiem próżności”, na którym całymi dniami Warszawiacy oddawali się zabawie i niczym nieskrępowanej integracji w strojach kąpielowych! Teraz, trudno sobie to wyobrazić, prawda? 

Kto zagra tego wieczoru? Ratownikami muzycznymi tej pięknej nocy będą Kuvau Bamzoo Oskar DJ BTR. Gorąca atmosfera, gorące rytmy i upaaaaalna noc! Zapowiada się wspaniale!

Miejsce: Iskra Pole Mokotowskie Data: 27 lipca Start: 22.00 Wstęp: lista FB i goście w strojach kąpielowych FREE ( do 23.00 ), 10 zł (po 23.00)

 

You may also like