Już w najbliższy weekend, 20 i 21 lipca, pod hasłem „Weekend pasji” na warszawskich Bulwarach Wiślanych odbędzie się niezwykłe wydarzenie połączone ze znanym i lubianym Wyzwaniem Smaku Pepsi. Będziecie mieli okazję spotkać też influencerów takich jak Jessica Mercedes i Gimper!

Wyzwanie smaku Pepsi, 20 – 21 lipca na Bulwarach Wiślanych

Wyzwanie smaku Pepsi na Bulwarach Wiślanych

Oprócz możliwości przetestowania własnych preferencji smakowych, będziecie mogli wraz z zaproszonymi influencerami wziąć udział w aktywnościach w trzech strefach zainteresowań: modowej, gamingowej oraz muzycznej. Co będzie się działo w poszczególnych strefach? Stylizacja ubrań z Jessiką Mercedes oraz Cez.arem, pojedynek na retro gry z Gimperem oraz muzyczne jam sessions Dezy’ego, wykonywane z udziałem publiczności.

Wszystkie atrakcje odbędą się na Barce Kurier przy warszawskich Bulwarach Wiślanych na wysokości warszawskiej Starówki.

W strefie modowej, w sobotę 20 lipca, Jessica Mercedes oraz Cez.ar poprowadzą warsztaty ze stylizacji ubrań: chętni mogą przynieść swoje ubrania jeansowe i z pomocą blogerów spersonalizować je według najnowszych trendów (zapisy na warsztaty rozpoczną się na miejscu o godz. 11.30 – nie ma możliwości zapisów online).

21 lipca z kolei, w godz. 12.00-16.00 w strefie gier Gimper rzuci uczestnikom wyzwanie w totalnie oldschoolowym stylu, organizując konkurs gier z ubiegłego tysiąclecia (znajdą się tam takie hity jak Super Mario Bros, Pac-Man, Contra czy Space Invaders, a także flipery).

W drugiej części tego samego dnia, w godz. 16.00-20.00, pasjonat muzyki Dezy wraz z uczestnikami wydarzenia stworzy spontaniczny wykon na nietypowych instrumentach. Wszyscy chętni będą mogli wziąć aktywny udział w niezwykłej jam session z Dezym.

Zapowiada się całkiem ciekawie, zajrzycie? 

Wyzwanie smaku PEPSI
Miejsce:
Barka KURIER
Data:
20 – 21 lipca
Start:
12.00
Wstęp wolny!

 

 

O Autorze

Zostaw odpowiedź

Twój e-mail nie zostanie opublikowany