W najbliższą sobotę, 20 lipca, w wyjątkowej industrialnej przestrzeni na terenie SOHO w Warszawie, odbędzie się festiwal kulinarno-filmowy, podczas którego przeprowadzone zostaną warsztaty gastronomiczne oraz pokaz dwóch filmów. Całe wydarzenie zwieńczy impreza afterparty! Zapowiada się dobrze! Śledź naszego Facebooka – możesz zgarnąć podwójny pakiet VIP!

Festiwal kulinarno-filmowy w Soho Factory już 20 lipca

Festiwal kulinarno – filmowy – co będzie się działo?
O kulinarną oprawę wydarzenia zadba Chono Lulu Bistro & Bar oraz BYDŁO i POWIDŁO Meat-ing Place. W przerwach między warsztatami kulinarnymi, pokazane zostaną dwa filmy o tematyce gastronomicznej. Pokazy zostały dobrane tak, aby jak najlepiej komponować się z prowadzonymi warsztatami.

Wydarzenie rozpocznie amerykański film “McImperium”, przedstawiający historię powstania globalnego giganta gastronomicznego. Po seansie, nasi goście zobaczą jak przygotować domowego cheeseburgera.

Partnerami wydarzenia są knajpki Bydło i Powidło oraz Chono Lulu

Kolejnym punktem programu będzie projekcja francuskiego filmu “Niebo w gębie”, po którym nasi kucharze przedstawią sposób na przygotowanie francuskiej jajecznicy z pieczarkami. Po kulinarno-filmowych doznaniach odbędzie się impreza pod okiem DJ’a.

W zależności od tego, co chcecie robić, wydarzenie proponuje cztery pakiety do wyboru:

1) FREE
Dwa pokazy filmowe
> Wejście bezpłatnie

2) Pakiet Żółty
Udział w warsztacie kulinarnym
Dwa pokazy filmowe
Zarezerwowane miejsce na leżaku
> 25 pln

3) Pakiet Czerwony
Udział w warsztacie kulinarnym
Dwa drinki na barze
Dwa pokazy filmowe
Zarezerwowane miejsce na leżaku
> 50 pln

4) VIP
Udział w warsztacie kulinarnym
Dwa drinki na barze
Dowolne danie z oferty Bydło i Powidło lub Chono Lulu
Dwa pokazy filmowe
Zarezerwowane miejsce na leżaku
> 70 pln

Miejsce: Soho Factory
Data: 20 lipca
Start: 16.00

PYTANIE KONKURSOWE: Co najbardziej lubisz gotować i dlaczego? (NA ODPOWIEDZI CZEKAMY W KOMENTARZACH POD POSTEM NA FACEBOOKU!)

 

About The Author