Klubokawiarnia Grunt i Woda to miejsce tętniące życiem, które na dobre wpisało się w wypoczynkowy klimat Warszawy. W tym sezonie otwiera się już po raz czwarty. Tegoroczny, bogaty program „Grunt to dobry plan”, zapowiada się wyjątkowo interesująco. Czego możemy spodziewać się w tym sezonie? 

Grunt i woda – otwarcie 2019
Czymże jest planowanie lata w mieście, bez hucznego przywitania się z miłośnikami nadwiślańskich imprez? Oficjalne otwarcie Grunt i Woda startuje 13-tego lipca o godzinie 20:00 na Bulwarze Flotylli Wiślanej, między mostem Poniatowskiego a Płytą Desantu.

Klasycznie, w sobotni wieczór klub zaprasza na nocne tańce w ramach cyklu imprez “Zatrząś Gruntem”. Atmosferę na miejscu rozgrzeje koncert TRIBUTE TO JUSTIN TIMBERLAKE, więc szykujcie się na tańce do białego rana.

Grunt i Woda – otwarcie 13 lipca 2019

Klimatyczne miejsce przyciąga uwagę wieczornymi eventami przy autorskich, fantastycznych drinkach i smacznym jedzeniu, skupiając przy tym fanów dobrej muzyki na imprezach z mocno wyselekcjonowaną i różnorodną nutą.

Lokal nie kończy się jednak na imprezach. Ofertą odpowiada na potrzeby każdej grupy wiekowej i zawodowej. Jest też dostosowany do potrzeb niepełnosprawnych.

Coś dla siebie znajdą tu zarówno sportowcy, zakochani, single, imprezowicze, dzieci w każdym wieku, seniorzy, jak i rodzice. Nie zabraknie też miłych niespodzianek dla zwierzaków! Na tapecie będą bowiem pieskie sprawy, spotkania około adopcyjne i behawioralne dla czworonogów i ich właścicieli.

Grunt i Woda dla dzieciaków i rodziców
Grunt i Woda to jedyny lokal nad Wisłą, który może się pochwalić pełną infrastrukturą dla rodzin z dziećmi. W każdy weekend prowadzone są bezpłatne animacje i warsztaty kulinarne dla najmłodszych, w których równie chętnie biorą udział rodzice.

W ramach autorskiego bloku Dzieciaki nad Wisłą, najmłodsi Warszawiacy będą mogli wpaść do Gruntu na bezpłatne zajęcia rekreacyjno-edukacyjne takie jak: Muzosensorki, Akademia Młodego Sportowca czy Teatr dla dzieci.

Grunt i Woda nad Wisłą to te masa atrakcji w ciągu dnia

Dzięki pomysłom na lato w mieście, rodzice będą mogli spędzić miło czas mając swoich podopiecznych tuż obok, a dzieci będą się świetnie bawić korzystając z atrakcji, które stawiają na równi przyjemność i rozwój. Klubokawiarnia została stworzona przez mamy i z myślą o mamach.

Grunt i Woda to fajne miejsce na drinka, imprezę, ale i jogę czy kurs samoobrony

W tym sezonie będzie nad Wisłą wyjątkowo aktywnie. W gruntownym planie swoją premierę mają zajęcia na zdrowy kręgosłup i pilates, organizowane z myślą o warszawskich seniorach. Panie będą mogły zadbać o swoją formę i bezpieczeństwo podczas środowych ćwiczeń ABT i zajęć z Samoobrony. Po weekendowych pląsach nic tak nie wyciszy jak niedzielna joga na parkiecie w Gruncie.

Nie zabraknie tematów związanych z ochroną środowiska. W planach jest Gruntowne Sprzątanie Wisły w okolicy klubokawiarni oraz warsztaty dla zainteresowanych tematyką “Zero Waste”. 

Tęskniliście? Widzimy się nad wodą! 

O Autorze

Zostaw odpowiedź

Twój e-mail nie zostanie opublikowany