Home MiejscaA to ciekawe! WYJĄTKOWA IMPREZA W WYJĄTKOWEJ LOKALIZACJI. FORT OPEN AIR TO COŚ DLA PRAWDZIWYCH FANÓW ELEKTRO!

WYJĄTKOWA IMPREZA W WYJĄTKOWEJ LOKALIZACJI. FORT OPEN AIR TO COŚ DLA PRAWDZIWYCH FANÓW ELEKTRO!

by admin

Już w najbliższą sobotę, 13 lipca, kolejna odsłona cyklu z muzyką elektroniczną nad Wisłą. Wyjątkowe jest nie tylko wydarzenie, ale i samo miejsce. Fort Open Air odbędzie się bowiem na terenie warszawskich Basenów Kora!

Fort Open Air – elektro nad Wisłą Podczas pierwszej, tegorocznej edycji na Wale Miedzeszyńskim przez ponad 13 godzin bawiło się niemal 800 osób. W trakcie każdego z wydarzeń, uczestnicy mają możliwość eksploracji wielu nurtów muzyki elektronicznej – począwszy od downtempo przez house, techno, skończywszy na psytrance.

Nieodłącznym elementem towarzyszącym występom DJ-ów, są także doznania wizualne. Dzięki klimatycznym dekoracjom i zaadaptowaniu terenu imprezy, a także występom artystów wizualnych (VJ-ów), każdy z uczestników imprezy może za każdym razem przeżywać wyjątkowe doświadczenie.

Fort Open Air już w sobotę, 13 lipca w Warszawie

Na najbliższym wydarzeniu wystąpi łącznie 8 artystów. Wśród nich Sept , znany jako Dj, producent, promotor, który występował w najważniejszych lokalizacjach za granicą, m.in. w Austrii, Francji, Holandii, Szwecji, Kolumbii czy Gruzji, gdzie do historii przeszedł jego 8,5 godzinny set z Tbilisi. Występował również na polskich festiwalach takich jak Audioriver czy Instytut.

Drugim z headlinerów jest Błażej Malinowski , producent, Dj, promotor tworzący w Berlinie. Współzałożyciel audycji radiowej Fünfte Strasse, który na co dzień wydaje w wytwórniach takich jak m.in. The Gods Planet, Semantica Records, Silent Season czy Technosoul.

Fort Open Air potrwa od 19.00 do białego rana!

Trzeci headliner łączy muzykę klubową i elektroniczną z polską góralszczyzną. Gooral odwiedził koncertowo ponad 20 krajów m.in.: Japonię, Kanadę, Azerbejdżan i większość europejskich państw. Zagrał około tysiąca żywiołowych koncertów na festiwalach takich jak Opener, Exit, Sziget, Colours of Ostrawa, Woodstock, Audioriver.

Pozostali artyści tworzący line-up: Thomas Luke, KUAK, Piotr Ho, MIHVU, CJ Art. Cieszymy się, że przyjazna atmosfera i wysoki poziom artystyczny imprez, które organizujemy w bliskim otoczeniu natury, przyciąga z roku na rok coraz większą liczbę uczestników.

DObra muzyka i świetna atmosfera, to Fort Open Air

Pierwsza edycja pozytywnie zaskoczyła naszych fanów, a kolejna odsłona imprezy dostarczy uczestnikom jeszcze więcej pozytywnych wrażeń. Jeżeli jesteście fanami elektro – nie możecie odpuścić tego melanżu! Zaglądajcie też na naszego Facebooka – będziemy mieć dla Was niespodziankę!

Fort Open Air Data: 13 lipca Start: 19.00 Bilety: 30 zł, do nabycia TUTAJ

You may also like